• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [5.PCW] zgłoszenia

#21
Mnie z powodu pracy i finansów nie będzie. :/
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Z Bastet jakoś pomieścimy się na tym podwójnym łóżku
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Jesteś pewien? Dokuczacz
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Ogranicza tylko fantazja
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Podział po połowie czy po przyjacielsku? Dokuczacz
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Każdy po pół. Chyba ze dasz rade obalić 3/4
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
13 osób dorosłych, to mało... Ktoś jeszcze będzie? Bo prawdę mówiąc waham się czy jechać...
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Witam, zaliczka wpłacona proszę więc o ostateczne decyzję.

Cena domków jest dzielona przez liczbę mieszkańców, więc jeżeli kogoś nie będzie, cena dla pozostałych osób w tym domku wzrośnie ... 

Jest basen, grill, jeziorko ... Pogoda też jest już zamówiona, więc nie ma o co się martwić. Pogaduchy o rybach i nie tylko , zimne piwko ,spokój  i atmosfera którą będziecie pamiętać przez cały kolejny rok ....



Mam jeszcze jedną prośbę ..

Niech każdy z nas przygotuję kilka zdjęć swojego akwarium - zrobimy sobię prezentację, na której każdy opowie coś o swoich rybach. Bez żadnych naukowych ambicji, bez oceniania, ... tak po prostu, co mam w domu, co chciałabym mieć, co mi się marzy.....

Jeszcze jedno, może uda mi się załatwić maskę i rurkę, jak ktoś ma to też niech zabierze, zrobimy sobie mały, podwodny rekonesans tego jeziorka..Smile
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
(24-05-2018, 10:55 AM)galimedes napisał(a): Witam, zaliczka wpłacona proszę więc o ostateczne decyzję.

Cena domków jest dzielona przez liczbę mieszkańców, więc jeżeli kogoś nie będzie, cena dla pozostałych osób w tym domku wzrośnie ... 

Jest basen, grill, jeziorko ... Pogoda też jest już zamówiona, więc nie ma o co się martwić. Pogaduchy o rybach i nie tylko , zimne piwko ,spokój  i atmosfera którą będziecie pamiętać przez cały kolejny rok ....



Mam jeszcze jedną prośbę ..

Niech każdy z nas przygotuję kilka zdjęć swojego akwarium - zrobimy sobię prezentację, na której każdy opowie coś o swoich rybach. Bez żadnych naukowych ambicji, bez oceniania, ... tak po prostu, co mam w domu, co chciałabym mieć, co mi się marzy.....


Jeszcze jedno, może uda mi się załatwić maskę i rurkę, jak ktoś ma to też niech zabierze, zrobimy sobie mały, podwodny rekonesans tego jeziorka..Smile
Po tym opisie, to ja też chce.. tylko, że ja z rodzinką tj. ja+ żona +2 dzieci.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Witam, czyli  1 domek 6 os.  - 


Prosze o potwierdzenie ...
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości