• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Gymnogeophagus balzanii

#41
Wziolem je od kolesia z Pruszkowa
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Twoje są bardzo ładne a te w discusie wydaje mi się,że pływają już tam dość długo i mają duże oczy co może świadczyć o karłowacieniu...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
Koles powiedział ze je importował z Niemiec zawsze biore to w nawias ale zeczywiscie sa ładniejsze niz w discusie . I dzieki za ocene ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
(20-03-2018, 01:27 AM)ozim87 napisał(a): Koles powiedział ze je importował z Niemiec zawsze biore to w nawias ale zeczywiscie sa ładniejsze niz w discusie . I dzieki za ocene ?

Dziś rozmawiałem z kolesiem od którego kupiłem ryby i powiedział ze sa z importu Brazylia. Jestem ciekawy na ile mu ufać bo papiery mial na nie, a wyglada na kogoś kto sie zajmuje juz rybami od dawna.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Jeszcze takie pytanko co sadzicie o takim towarzystwie dla moich balzani, a mianowicie 15sz zwinnika blehera, i 10szt kiryskow na zbiornik 150x50x50
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
Nie te temperatury..
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
(22-03-2018, 16:06 PM)Adrian napisał(a): Nie te temperatury..

Czyli bedą same ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Ozim, to raczej logiczne. Gymnosy o czerwonouste to zupełnie inne środowisko, masz tam chyba czarne aenusy, im chłodniejsza woda nie szkodzi. Pandy, julii i zwinniki do wydania.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Ozim, jak tam gymno po kwarantannie? Zdecydowałeś się na ostateczną obsadę? Jakąś aktualizację byś zrobił....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
(02-04-2018, 17:56 PM)dzikakuna napisał(a): Ozim, jak tam gymno po kwarantannie? Zdecydowałeś się na ostateczną obsadę? Jakąś aktualizację byś zrobił....

No hej ryby rosną jak na drożdzach, samiec ma duzego garba. Tylko wyszedl mi wielki problem bo jak wnosili mi nowe akwarium to ktorys z baranow je upuscil i poszlo sie ....... dlatego siedza caly czas w 240 l i noe wiem co teraz robic bo czekam na kolejne akwarium. Musze jeszcze wyprzedaz zwinniki blehera i kiryski bo chce ziemki moec same.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości