• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Gymnogeophagus balzanii

#11
kilka fotek sorry za jakość


Załączone pliki Miniatury
               
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A gdzie masz piasek ?
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Mam bardzo drobny żwirek wiec spokojnie wystarczy nie jest powiedziane ze to są piaskojady tylko ziemiojady a njnizszej gradacji zwirek nie zaszkodzi rybcia jak patrze to spokojnie plukaja gow pyszczku
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Chodzi o to, żeby był na tyle drobny by mogły go przesiać przez skrzela.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Jak wypluwają go pyskiem, a nie przez skrzela to jest za duże uziarnienie podłoża.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
To moje wypuszczaja przez skrzela wiec chyba bedzie spoko
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Nie będę się spierał ale gołym okiem widać,że gradacja jest za dużą aby ryby mogły przesiak żwirek przez skrzela.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Ale lamentujecie jak stare baby przed kościołem. Można by się do ozima87 dowalić o wiele, ale nie w wypadku tego podłoża. Ziemiojady bez problemu sobie radzą z różną gradacją. Co ma przelecieć, to przeleci. Resztę wypluje. Na większych gruzowiskach żyją ziemki. Ważne żeby nie było ostrych krawędzi. To młode ryby, myślicie, że w naturze nagle pojawia się pyłek piaskowy bo są małe ryby?
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(13-03-2018, 12:51 PM)Zimna Zośka napisał(a): Ale lamentujecie jak stare baby przed kościołem. Można by się do ozima87 dowalić o wiele, ale nie w wypadku tego podłoża. Ziemiojady bez problemu sobie radzą z różną gradacją. Co ma przelecieć, to przeleci. Resztę wypluje. Na większych gruzowiskach żyją ziemki. Ważne żeby nie było ostrych krawędzi. To młode ryby, myślicie, że w naturze nagle pojawia się pyłek piaskowy bo są małe ryby?
Pewnie że sobie poradzą i przeżyją. W naturze jak chcą se poprzesiewać to se z gruzowiska odpływają. U ozima to nie jest mieszany piasek, tylko żwirek o dość równej granulacji. Ale jak pisze że przesiewają to pewnie tak jest Tongue
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Na tym jednym zdjęciu rzeczywiste widać ze jest gruby żwir ale w rzeczywistości normalnie jest przesiewany przez ziemki nie wiem dlaczego tak wyszło na zdjęciu ale spokojnie nie zrobię krzywdy rybcia a no-stop kopia i szukają żarcia, powiedzcie mi bo jesli chodzi o ziemiojady mam je pierwszy raz ale czy temperatura wody 26 jest ok ph-7 twardość 8??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości