Odpowiedz 
Plan na CA 672L - prośba o opinie
29-05-2018, 09:55 AM
RE: Plan na CA 672L - prośba o opinie
Uprzejmie prosi się o dodawanie zdjęć jako załączniki Okok

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2018, 11:44 AM
Dokładnie tak.Bryła powinna się "zamknąć.ja bym tu widział jeszcze jeden problem,ta konstrukcja będzie mało stabilna w poziomie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-05-2018, 11:53 AM
Musisz dołożyć odkosy po tylnej ścianie, bo powierzchnia styku samych profili na łamanie w bok jest bardzo mała

[5120L] Moja Mała Natura ClearWater

[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-05-2018, 21:22 PM
(29-05-2018 09:55 AM)piotrK napisał(a):  Uprzejmie prosi się o dodawanie zdjęć jako załączniki Okok

Ok będę pamiętał nast razem.
Próbowałem wyedytowac tamten post ale coś nie idzie dodać zał. Może dlatego że robię to z telefonu a może dlatego że zdj za duże.

Dobra właśnie dokładam dodatkowe nóżki tuż pod przednimi pionowymi profilami.
Z tym zabezpieczeniem przed złożeniem się stelaża na bok to mnie zaskoczyliście. Wydaje mi się, że większość stelaży które wcześniej widziałem miała tylko profile w poziomie i w pionie a na ukos żadnych, czyli tak jak mój. Postaram się coś wymodzić - chyba dam kątowniki po skosie.
21-06-2018, 15:34 PM
Ok, stelaż wzmocniony, szkło też już jest, piach, skały, korzenie są. Dzisiaj już miałem zalewać, ale mam dylemat. Zakupiłem na Alledrogo takie kratki zlewozmywakowe na dno:

Są bardzo miekkie (co jest ok) i strasznie śmierdzą (jak chiński badziewny plastik). Nie bać się, sparzyć je zwyczajnie i wsadzić na dno, czy pojechać do jakiegoś Auchan/Castorama i kupić inne?
22-06-2018, 09:45 AM
Odpuściłem te miękkie kratki. Kupiłem inne.
22-06-2018, 16:12 PM
Nie szalejcie z tym stelażem. Odkosy na bujanie boczne? A co on tam waveboxa będzie miał? Wystarczy płyta meblowa na plecy i temat zalatwiony.

250tka
28-06-2018, 10:39 AM
Dobra wbudowałem trochę płyty w plecy i w boki pomiędzy profile. No teraz to już raczej nie ma szans się na żaden bok przechylić.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe