Odpowiedz 
Moje pierwsze BW - Brasil
10-12-2020, 11:17 AM
RE: Moje pierwsze BW - Brasil
(10-12-2020 09:39 AM)Marcepan napisał(a):  Za brak kropki przepraszam. Za wybuch niegrzecznosci również. Ale merytoryczna treść tego forum jest zalewana niechlujstwem językowym.
Czasem wręcz nie można zrozumieć i odechciewa się czytać.
Nie czepiam się wszystkich. I wszystkiego też nie. Nie jestem trollem, tylko lubię rozumieć co czytam. To forum jest na najlepszej drodze do bycia najlepszym forum akwarystycznym. Niech tak zostanie. Miłego dnia wszystkim.

Obrażając innych użytkowników od analfabetów na pewno nie zaskarbisz sobie sympatii. Wink W końcu trzeba będzie zacząć karać równo warnami- za niechlujstwo językowe, obrażanie czy pisanie krótkich postów nic nie wnoszących do tematu. Tylko by wtedy było bez płaczu że reżim i zamordyzm. Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2020, 20:16 PM
(10-12-2020 11:17 AM)Ruki napisał(a):  
(10-12-2020 09:39 AM)Marcepan napisał(a):  Za brak kropki przepraszam. Za wybuch niegrzecznosci również. Ale merytoryczna treść tego forum jest zalewana niechlujstwem językowym.
Czasem wręcz nie można zrozumieć i odechciewa się czytać.
Nie czepiam się wszystkich. I wszystkiego też nie. Nie jestem trollem, tylko lubię rozumieć co czytam. To forum jest na najlepszej drodze do bycia najlepszym forum akwarystycznym. Niech tak zostanie. Miłego dnia wszystkim.

Obrażając innych użytkowników od analfabetów na pewno nie zaskarbisz sobie sympatii. Wink W końcu trzeba będzie zacząć karać równo warnami- za niechlujstwo językowe, obrażanie czy pisanie krótkich postów nic nie wnoszących do tematu. Tylko by wtedy było bez płaczu że reżim i zamordyzm. Big Grin

@Ruki marcepan chyba tego chce ale potem będzie że starzy userzy nie pomagają nie piszą w tematach nowych Haha
@Marcepan przepraszasz że znów Cię poniosło ale za chwilę będzie to samo więc weź się ogarnij albo nie płacz że Cię ktoś w końcu pojedzie

1000l - Pterophyllum scalare, Geophagus RHT , Sturisoma aureum
240l - Apistogramma Barlowi
58- Apistograma allpahuayo
10-12-2020, 20:21 PM
Znów? Pierwsze słyszę że znów ;-)
Mam propozycję, żebyśmy nie psuli wątku koledze.
10-12-2020, 20:31 PM
(09-12-2020 22:24 PM)pit0780 napisał(a):  Uważaj na te bystrzyki bo ja je miałem i w akwarium wykończyły mi część kirysów i sporo pielęgniczek ryby ze stresu padały jedna po drugiej.
Oddałem ryby do akwarystycznego i problem z dziwną chorobom się skończył Zacieszacz
Może u mnie takich dramatów nie było, ale zdecydowanie to jedne z najagresywniejszych małych kąsaczy z jakimi miałem do czynienia.

Z Mekki na Półwysep Jukatan - gdzie występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki) - jest w linii prostej 12 546 km.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-12-2020, 15:26 PM
(10-12-2020 20:31 PM)piotrK napisał(a):  ale zdecydowanie to jedne z najagresywniejszych małych kąsaczy z jakimi miałem do czynienia.

Ciekawe. Puki co u mnie jest OK. Nawet Amano żyją i mają się dobrze. Ale będę obserwował.
13-12-2020, 16:05 PM
(13-12-2020 15:26 PM)skrzatekMK napisał(a):  
(10-12-2020 20:31 PM)piotrK napisał(a):  ale zdecydowanie to jedne z najagresywniejszych małych kąsaczy z jakimi miałem do czynienia.

Ciekawe. Puki co u mnie jest OK. Nawet Amano żyją i mają się dobrze. Ale będę obserwował.
Marcin akurat o amano możesz być spokojny one wewnątrz gatunkowo się leją

1000l - Pterophyllum scalare, Geophagus RHT , Sturisoma aureum
240l - Apistogramma Barlowi
58- Apistograma allpahuayo
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe