• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Moje pierwsze BW - Brasil

#71
(10-12-2020, 09:39 AM)Marcepan napisał(a): Za brak kropki przepraszam. Za wybuch niegrzecznosci również. Ale merytoryczna treść tego forum jest zalewana niechlujstwem językowym.
Czasem wręcz nie można zrozumieć i odechciewa się czytać.
Nie czepiam się wszystkich. I wszystkiego też nie. Nie jestem trollem, tylko lubię rozumieć co czytam. To forum jest na najlepszej drodze do bycia najlepszym forum akwarystycznym. Niech tak zostanie. Miłego dnia wszystkim.

Obrażając innych użytkowników od analfabetów na pewno nie zaskarbisz sobie sympatii. Wink W końcu trzeba będzie zacząć karać równo warnami- za niechlujstwo językowe, obrażanie czy pisanie krótkich postów nic nie wnoszących do tematu. Tylko by wtedy było bez płaczu że reżim i zamordyzm. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
(10-12-2020, 11:17 AM)Ruki napisał(a):
(10-12-2020, 09:39 AM)Marcepan napisał(a): Za brak kropki przepraszam. Za wybuch niegrzecznosci również. Ale merytoryczna treść tego forum jest zalewana niechlujstwem językowym.
Czasem wręcz nie można zrozumieć i odechciewa się czytać.
Nie czepiam się wszystkich. I wszystkiego też nie. Nie jestem trollem, tylko lubię rozumieć co czytam. To forum jest na najlepszej drodze do bycia najlepszym forum akwarystycznym. Niech tak zostanie. Miłego dnia wszystkim.

Obrażając innych użytkowników od analfabetów na pewno nie zaskarbisz sobie sympatii. Wink W końcu trzeba będzie zacząć karać równo warnami- za niechlujstwo językowe, obrażanie czy pisanie krótkich postów nic nie wnoszących do tematu. Tylko by wtedy było bez płaczu że reżim i zamordyzm. Big Grin

@Ruki marcepan chyba tego chce ale potem będzie że starzy userzy nie pomagają nie piszą w tematach nowych Haha
@Marcepan przepraszasz że znów Cię poniosło ale za chwilę będzie to samo więc weź się ogarnij albo nie płacz że Cię ktoś w końcu pojedzie
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
Znów? Pierwsze słyszę że znów ;-)
Mam propozycję, żebyśmy nie psuli wątku koledze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
(09-12-2020, 22:24 PM)pit0780 napisał(a): Uważaj na te bystrzyki bo ja je miałem i w akwarium wykończyły mi część kirysów i sporo pielęgniczek ryby ze stresu padały jedna po drugiej.
Oddałem ryby do akwarystycznego i problem z dziwną chorobom się skończył Zacieszacz
Może u mnie takich dramatów nie było, ale zdecydowanie to jedne z najagresywniejszych małych kąsaczy z jakimi miałem do czynienia.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
(10-12-2020, 20:31 PM)piotrK napisał(a): ale zdecydowanie to jedne z najagresywniejszych małych kąsaczy z jakimi miałem do czynienia.

Ciekawe. Puki co u mnie jest OK. Nawet Amano żyją i mają się dobrze. Ale będę obserwował.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
(13-12-2020, 15:26 PM)skrzatekMK napisał(a):
(10-12-2020, 20:31 PM)piotrK napisał(a): ale zdecydowanie to jedne z najagresywniejszych małych kąsaczy z jakimi miałem do czynienia.

Ciekawe. Puki co u mnie jest OK. Nawet Amano żyją i mają się dobrze. Ale będę obserwował.
Marcin akurat o amano możesz być spokojny one wewnątrz gatunkowo się leją
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości