• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [112l] Barwniaków " Kronika wypadków miłosnych "

#91
Trochę zaniedbałem uczuciową sferę moich rybek i dawno nic tu nie pisałem. Smile Ale uczucia schodzą trochę na plan dalszy gdy i ja i rybki zajęte są organizowaniem nowego miejsca zamieszkania. Już chyba od kilkunastu tygodni Janusz i Zuza mieszkają w nowym większym zbiorniku i mają nowych sąsiadów. Teraz tym większym dnem muszą się podzielić z parą Transów. Do tego jest jeszcze para przyjaciół, których połaczył los singli , czyli podrosniety jedynak z pierwszego związku Janusza i singielka Transa. Myślałem, że dwie pary na dnie o długości 240cm spokojnie podzielą się rewirami, ale rybki miały swój pomysł na miejsce zamieszkania i ulokowały się jakieś 25 cm od siebie. O ile Janusz to siła spokoju, to samiec Transa to mały zadziorny zakapior Smile uwielbia wojnę podjazdową i atakuje z ukrycia jak partyzant Smile
Musiałem przestawić kokos Janusza i Zuzy trochę dalej i dołożyć dodatkowy kawałek drewna na pograniczu, tak aby mniej się widziały. Mam nadzieję, że teraz będę tu mógł pisać nie tylko o uczuciach Janusza i Zuzy, ale także o tym co dzieje się między transami.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości