• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kanały YT, strony,grupy

#1
Witajcie ostatnio znalazlem kanał Papja na yt dzięki temu forum i jestem bardzo miło zaskoczony, szczerze mam dość oglądania filmów głównie tematyka co2 albo ile czego bo nie rośnie. Więc jeżeli macie jakieś swoje kanały etc jak w tytule prosił bym o wrzucenie pod postem z chęcią poglądam coś ciekawego

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Wyszukaj sobie AkwaŁobuz, Nantai i możesz też zajrzeć do mnie - fazi_poz Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(04-03-2018, 13:03 PM)fazi_poz napisał(a): Wyszukaj sobie AkwaŁobuz, Nantai i możesz też zajrzeć do mnie - fazi_poz Wink
Twojego kanału nie mam jeszcze akwa lobuza nantai (podobny do mikolajiva) mam ale temat walki ze słuzem woda utleniona nie wydawał mi się dobry przy zakładaniu akwarium dla pielęgniczek

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(04-03-2018, 17:25 PM)BlackWaterPoland napisał(a):
(04-03-2018, 13:03 PM)fazi_poz napisał(a): Wyszukaj sobie AkwaŁobuz, Nantai i możesz też zajrzeć do mnie - fazi_poz Wink
Twojego kanału nie mam jeszcze akwa lobuza  nantai (podobny do mikolajiva) mam ale temat walki ze słuzem woda utleniona nie wydawał mi się dobry przy zakładaniu akwarium dla pielęgniczek

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
To zadaj sobie trochę trudu i przejrzyj jego kanał dokładnie bo ma też zbiornik BW.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie mam z tym problemu poglądam a widzę że ma rybkę która też mnie interesuje tzw borelli

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Łobuz chyba borelek nie ma, ja miałem Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ja mam Rio Negro - na 99% Alto. Obecnie zmieniam oświetlenie a potem reszta. Pielęgniczek jeszcze nie ma. Zobaczymy potem. 

Narobiło się sporo ciekawych grup. Ostatnio dołączyłem do " Pod taflą wody - ryby ameryki płd." i tam jest lista polecanych do biotopów/kontynentów.
Z apisto chyba ciekawa jest: Leifs Apistogramma and More
Biotopowe: BIOTOPE AQUARISTICS oraz International Biotope Group

Sam póki co więcej grup nie szukam. Może do którejś z polecanej listy jeszcze dołączę. 

A z kanałów zależy co Cię interesuje bo są ludzie, którzy nagrywają coś dobrego co jakiś czas a są i tacy co tylko podkładają muzykę pod film itd ale możesz sprawdzić sobie tych ludzi:











Jest trochę jeszcze ale z głowy to sobie nie przypomnę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ok paru nie mailem z tego co wrzuciłeś, teraz interesuje mnie temat ryb i biotopu w polskim yt bo bardzo mało jest tego sam akwa dobrze wiesz

Co do grup to swego czasu była Nasza akwarystyka która połączyła się z pod taflą ale grupy jak grupy czasami nie znajdziesz odpowiedzi mimo że jest tam zdecydowana większość dobrych speców od akwarystyki pod taflą byłem już jak mieli około 900 czlonkow

Nawiązując to yt mogli byśmy w tym temacie poprostu wrzucać ciekawe kanały jeżeli to nie jest problem głównie chodzi o polskie, chociaż że swojego doświadczenia wiem że więcej znajdę na niemieckich kanałach

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości