• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Orinoco Wenezuela apistogramma ramirezi

#11
(02-03-2018, 11:57 AM)BlackWaterPoland napisał(a): Wyskakiwanie ryb nie będzie  problemem mam pokrywę oryginalna to wkomponuje halogen w nią lub zostawię oryginalne światło, problem tkwi w tym że skoro pielęgniczki ramirez nie żyją w bw, to czy są jakieś które mógłby by żyć? W tych warunkach,
Sorki ze zadalaj tak banalne pytania dla was ale pierwszy raz się zawziolem i chce zrobić akwarium jak należy nie na chura więc staram się jak najwięcej dowiedzieć.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Niestety, robisz na "hura". Chcesz zrobić biotop Orinoko, dla ramirezków a nie wiesz w jakich warunkach żyją. Zalewasz akwarium wodą z kranu, dorzucasz korzeń i liście i niby, że BW :/
Czarne wody to nie tylko kolor, ale parametry.
Poprzeglądaj wątki, poczytaj, przemyśl czego chcesz. Zanim baniak dojrzeje możesz prawie wszystko zmienić.
Powodzenia.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Dlatego proszę was o pomoc w po kierowaniu, nie spieszy mi się z rybami i może jak dla mnie nawet miesiąc dojrzewac, a niewpuszcze ryb jak nie będxie tak jak powinno. W takim razie pomożecie z obsada?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka



Takie cudo znalazłem wygląda jak dla mnie biotopowo a o warunki się nie martwcie będę się chwalił jak już ogarnę parametry
I bardzo dziękuję wszystkim za uwagę jednak dostosuję się do cw

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości