• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [350] [ Ameryka Południowa ] Guianacara owroewefi

#21
Jak chcesz to umisz! Big Grin 
Proszę więcej fot bo super to wygląda. I filmik....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Dzięki wam Wink
Już myślałem, że będzie hurr durr, aquascapingowy tunel mu wyszedł Rotfl

Link do kilku dużych fotek na imgur pod jest ostatnim zdjęciem.

A ja ciągle nie moge dodać załącznika- ścieżka znika po kliknięciu dodaj załącznik. Mimo, że zdjęcia są okrojone do 800x600 i/lub <1 MB... Bezradny jakie są dokładne dopuszczalne rozmiary załączników?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(06-10-2018, 09:27 AM)Xiao Lohan napisał(a): Dzięki wam Wink
Już myślałem, że będzie hurr durr, aquascapingowy tunel mu wyszedł Rotfl

Link do kilku dużych fotek na imgur pod jest ostatnim zdjęciem.

A ja ciągle nie moge dodać załącznika- ścieżka znika po kliknięciu dodaj załącznik. Mimo, że zdjęcia są okrojone do 800x600 i/lub <1 MB... Bezradny jakie są dokładne dopuszczalne rozmiary załączników?

Taki rozmiar powijien przejsc, a klikasz "wstaw do posta" ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Nie pojawia mi się nawet ta opcja. Ścieżka zdjęcia znika przy ładowaniu (kilkając dodaj załącznik). Wcześniej nie miałem problemu z tym nigdy
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Jest ok, gujany i tak przeorają ten baniak po swojemu i będzie wyglądał jeszcze naturalniej. No i nareszcie normalny piasek Tongue
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
no ładnie wygląda Smile mnie się podoba Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
9 gujanek w 350 a jak ładnie. U mnie 9 w 720 i już widzę że ciasno im - muszę przeobrazić na Twoje - wywalić rośliny a dodać gałęzi
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
(06-10-2018, 20:45 PM)novi napisał(a): 9 gujanek w 350 a jak ładnie. U mnie 9 w 720 i już widzę że ciasno im - muszę przeobrazić na Twoje - wywalić rośliny a dodać gałęzi

Bo to podrostki, największe ok 7cm
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Video 


Pare ujęć, żeby było widać, że gujany rosną Smile

Dorzuciłem torfu brykietowanego, który w którymś poście ktoś tu polecał jako barwiący wodę.... Zonk! Nawet moczenie w misce pełnej garści nic nie zabarwiło. Mimo to, wygląda fajnie jako dodatek do liści. Inna sprawa, że gujanki mi to wszytko przerzucają na jedną kupę po prawej stronie baniaka... A z tym na pewno nie wygram Haha
W narożnikach zamocowałem duże koszyczki-doniczki wypełnione biobalami i sadzonką skrzydłokwiatów. Coś tam z wody wyciągną jako hydroponika a i skoczkowie mają brakujący kawałek dachu nad łebkami.


Powoli męczą mnie te wszystkie śmigacze.. Chętnie zostawiłbym tylko cytrynki (ale w większej ilości, ok 20 szt.), i pandy, jako dodatek do gujanek. Choć szczerze powiedziawszy najefektywniej wyglądają tu razbory klinowe, które wraz z neonami przygarnąłem do adopcji... Bezradny


//miałem nadzieję następną aktualizację nagrać czymś lepszym niż fonem, ale rok się kończy a dalej nie udało mi się tego dopiąć.. Sad wybaczcie!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Akwarium bardzo przyjemne dla oka, podoba mi się ułożenie kamieni i korzeni nad nimi , dobra robota Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości