• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
ACTI
0.28%
1 0.28%
AZOO
0.56%
2 0.56%
DAINICHI
3.65%
13 3.65%
HIKARI
26.69%
95 26.69%
JBL
3.93%
14 3.93%
NATUREFOOD
16.85%
60 16.85%
O.S.I.
11.24%
40 11.24%
SERA
4.49%
16 4.49%
TETRA
11.52%
41 11.52%
TROPICAL
20.79%
74 20.79%
Razem 356 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Title: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic

#11
(26-01-2012, 17:24 PM)qbsztyk1 napisał(a):
(26-01-2012, 16:59 PM)Ruki napisał(a): Wyszedł już taki galimatias, że lepiej będzie usunąć te "mięsożerne". Kiedyś trzeba zrobić osobną ankietę specjalnie dla nich. Smile Lwów się szpinakiem nie karmi. Big Grin
Ruki na lwach się nie znam, ale jeśli tak mówisz to pewnie tak jest Smile
Powodzenia z lwami Wink
Chcesz parkę do 240l?:>

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
a ja z rozpędu nawet nie zauważyłem, że to chodziło o mięsożerców Huh
jeżeli tak ma zostać to muszę wycofać moje głosy bo ładnych parę lat nie miałem ryb typowo mięsolubnych, teraz też takich nie mam - sorki za zamieszanie bo chyba ja zacząłem Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
E, już nie wycofuj, trzeba usunąć mięsożerne i tyle, ale fakt, wszystko przez Ciebie Big Grin bo się tą spiruliną zasugerowałem i też nie doczytałem i pojechałem za tobą Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
No to tak, jak i jaBig Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
No i gra gitara Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
nie wiem jak to się stało ale jak pierwszy raz czytałem to właśnie tak to brzmiało Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Witam Ja z mojego doświadczenia polecał bym pokarmy Tetra i Sera jednak marka zobowiązuje, a Tropical jest moim zdaniem kiepskim pokarmem zwłaszcza że brak mu witamin choć na opisie produktu jest ich pełno, a co zatym idzie Ryby są podatniejsze na choroby przekonałem się o tymSad PozdrawiamSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Zaglosowalem jako pierwszy i z mysla o lwach co miecho jedza Wink Opinie wyrazam teraz bo czytajac pierwsze opinie zglupialem a i miodu wtedy w sobie mialem pare butli Smile Pielegnicowaty to ja az tak nie jestem-teraz to nawet akwarystyczny-gdy limfo kosi mi obsady zbiornikow,ale... NF karmie wszelakimi i to od poczatku gdy tylko sie pojawily i jestem zadowolony, JBL i HIKARI robia u mnie jako uzupelniacze do mrozonki wlasnego pomyslu. Testowalem wszelakie pokarmy, bardziej na labiryntach i te dawaly mi najlepsze efekty. Przedstawicielstwa: Szkoda, ze Badis nie sciaga pelnej gamy Hikari i ma taka logistyke, ze zamowienia ida od nich jak ida-dramat czasem. NF - Dostane zawsze gdy chce i same dobre wspomnienia z Francji,Niemiec ale i z Polski - chyba w Poznaniu sie poznalismy na targach, skleroza juz Smile Ogolnie moje pielegniczki jadaly te pokarmy, takze inne ryby, a ze testowalem to zdanie mam wyrobione, chyba ze jakis nowy pokarm przywiezie mi niewiasta na bialym koniu, a to rycerz byl Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Ja karmię ryby Tetra tylko Rubin, różne pokarmy Tropicala zwłaszcza Krill Flake, Omnivore i Spirulina forte oraz Naturefood zwłaszcza polecam pokram dla narybku, obecnie też karmię roślinożerne Cichlid Premium Plant M. Próbuje też Hikari dla narybku ale te trzy pierwsze marki to podstawa diety moich ryb. Jeśli kupować Tetrę to szczerze polecam zakup dużego wiadra 10l. Oszczędza się mnóstwo pieniędzy a pewność że pokarm jest orginalny jest bezcenna. Nie mam przekonania do Sery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
ja też przerzuciłem sie teraz na tetrę i oszczędzam na tym sporo
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości