• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Paletkowo

#21
(28-01-2018, 19:18 PM)ozim87 napisał(a):
(28-01-2018, 16:26 PM)sbc napisał(a): Weź na termometr zerknij. Ja zawsze przy głębszym czyszczeniu/moczeniu łap odłączam grzałkę, nie raz już zapomniałem ją podłączyć ponownie ;p
grzałki nie odłączam bo mam zewnętrzną podłączoną do filtra, ale ryby już oki jak chodzi filtr. tylko siedzą obok niego.
Możliwe że mają nicienie, skoro się chowają, na wszelki wypadek zrobiłbym odrobaczanie lub podał pokarm namaczany w czosnku.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(28-01-2018, 19:56 PM)Zelus525 napisał(a):
(28-01-2018, 19:18 PM)ozim87 napisał(a):
(28-01-2018, 16:26 PM)sbc napisał(a): Weź na termometr zerknij. Ja zawsze przy głębszym czyszczeniu/moczeniu łap odłączam grzałkę, nie raz już zapomniałem ją podłączyć ponownie ;p
grzałki nie odłączam bo mam zewnętrzną podłączoną do filtra, ale ryby już oki jak chodzi filtr. tylko siedzą obok niego.
Możliwe że mają nicienie, skoro się chowają, na wszelki wypadek zrobiłbym odrobaczanie lub podał pokarm namaczany w czosnku.
czosnek dostaja w mixie co drugi dzien
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Może się zestresowały kiedy działałeś w akwarium dokładając głowicę. Jedzą? Mają naturalne kolory?
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(28-01-2018, 21:21 PM)bernard napisał(a): Może się zestresowały kiedy działałeś w akwarium dokładając głowicę. Jedzą? Mają naturalne kolory?

Jeść jedzą co do koloru to trochę ściemniały nie wiem czy syn mi nie pukał w szybę po go dziś tak przylukalem

Dzis zrobilem testy no3-5 no2-0 gh-14 kh-7 ph-7 temp-28,3
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Pociemnienie to oznaka gorszego samopoczucia - może być wywołane stresem (pukanie w szybę). Jeśli jedzą to dobrze. Powodem tego, że siedzą w jednym miejscu, a jedna ryba pływa po całym zbiorniku może być agresja z jej strony. Poobserwuj i koniecznie naucz dziecko, żeby nie stresowało ryb Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
(29-01-2018, 13:45 PM)bernard napisał(a): Pociemnienie to oznaka gorszego samopoczucia - może być wywołane stresem (pukanie w szybę). Jeśli jedzą to dobrze. Powodem tego, że siedzą w jednym miejscu, a jedna ryba pływa po całym zbiorniku może być agresja z jej strony. Poobserwuj i koniecznie naucz dziecko, żeby nie stresowało ryb Smile
Co do agresji nie zauważyłem żeby jakaś dominowała. tłumacze maluszkowi żeby nie pukał ale 2 latek ciężko to rozumie Smile (o rybki Smile), jeść jedzą dziś zrobię dużą podmiankę i zobaczę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
I jak tam palety?
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Sprzedane zmieniony zbiornik i kupione ziemiojady. Wkurzały mnie palety bo w ogóle ich nie widziałem cały czas schowane pod korzeniem, a przyzwyczajony jestem ze coś mi pływa w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Szybka piłka :d
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Nie lubie wolno dzialac ?

Czym szybciej tym zona mniej gada
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości