• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Symphysodon aequifasciatus Curuai red center bar

Jak składają cały czas w tym samym miejscu to chyba oczywiste że są wciągane do filtra?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nie postawiłem im stożek i teraz tam składają ale dokładnie jest to samo. Nic zobaczymy z czasem. Zmienie im zbiornik na większy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Hej.
Jak tam wasze dyski?
Ja przeżywam tragedie. W trzy dni straciłem osiem sztuk i pozostałym trzem nie wróżę nic dobrego.
Ryby zaczęły padać bez jakichkolwiek objawów. Nie dodawałem nic nowego do akwarium. Miały własny wąż do podmian wodne wiaderko. Nie mam pojęcia cóż się wydarzyło.
Zauważyłem jedynie od kilku tygodni mniejszy apetyt i większe wybrzydzanie na mrożonki.
Kupki były książkowe.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja miałem jedyne straty dwa razy. Jedną sztukę straciłem chwilę po tym jak przyjechały, drugi raz gdy byłem w Estonii i padł mi bezpiecznik w fishroomie.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja jakiś miesiąc temu straciłem jedna szt. Padła w ciągu jednego dnia, rano wyglądała jeszcze ok a wieczorem już był trup. Wywaliłem ją na taras to nawet koty nie chciały jej zjeść. Szkoda jej bo jako jedyna podchodziła do tarła.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Cześć jak tak wasze rybki? Ja zostałem z 7 samcami wszystkie samice mi padły było ich 3.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dzień dobry po długiej przerwie. 
Rodzice ryb z tego wątku nadal u mnie choć ostatni czas był dla nich trudny. Mniejsze akwarium brak należytej atencji z mojej strony.
ALESmile "duże" akwarium, po dwóch latach bez wody, znowu zalane. Nowi mieszkańcy już się aklimatyzują i docierają się z parą dysków która mi została.

Chciałbym jeszcze raz doczekać się udanego tarła.

Co by nie było, że nic do wątku nie wnoszę, wstawię moje ulubione zdjęcie dyska w dziennym świetle. To staroć jeszcze z czasów kiedy pływało ich całe stadko.

Mam do przeczytania ponad 22000 nowych postów..Smile


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Derfi, nie zauważyłem Twojego posta. U mnie zostały 4 sztuki po tym jak padł bezpiecznik i były bez prądu przez trzy czy tam cztery dni, jak byłem zagranicą. Niestety padły mi najładniejsze, jak na złość.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(09-12-2020, 16:28 PM)MatB napisał(a): Dzień dobry po długiej przerwie. 
Rodzice ryb z tego wątku nadal u mnie choć ostatni czas był dla nich trudny. Mniejsze akwarium brak należytej atencji z mojej strony.
ALESmile "duże" akwarium, po dwóch latach bez wody, znowu zalane. Nowi mieszkańcy już się aklimatyzują i docierają się z parą dysków która mi została.

Chciałbym jeszcze raz doczekać się udanego tarła.

Co by nie było, że nic do wątku nie wnoszę, wstawię moje ulubione zdjęcie dyska w dziennym świetle. To staroć jeszcze z czasów kiedy pływało ich całe stadko.

Mam do przeczytania ponad 22000 nowych postów..Smile
Mat, dobrze Cie widzieć po przerwie! Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(09-12-2020, 16:28 PM)MatB napisał(a): Co by nie było, że nic do wątku nie wnoszę, wstawię moje ulubione zdjęcie dyska w dziennym świetle. To staroć jeszcze z czasów kiedy pływało ich całe stadko.

Witamy! A zdjęcie super- jak ufo nad księżycem

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości