Odpowiedz 
Symphysodon aequifasciatus Curuai red center bar
11-01-2019, 19:56 PM
RE: Symphysodon aequifasciatus Curuai red center bar
(11-01-2019 19:24 PM)Łuka$z napisał(a):  
(11-01-2019 18:53 PM)piotrK napisał(a):  Marcin, wiem, że od dawna starasz się o warna albo bana, ale słabo Ci to idzie. Zamiast takiego pierdolamento pokazałbyś choć raz swoje ryby - nie liczę tutaj działu giełda. Smile

A tam czepiasz się, to może być chwyt marketingowy. Może On żyje z hodowli bydła i martwi się o zbyt na serca wołowe.
Na to zawsze będzie zbyt wśród akwarystów bo głupotę w tym zakresie ciężko wykorzenić. Big Grin

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2019, 20:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2019 21:01 PM przez novi.)
(11-01-2019 19:56 PM)piotrK napisał(a):  Na to zawsze będzie zbyt wśród akwarystów bo głupotę w tym zakresie ciężko wykorzenić. Big Grin

To nie głupota, a powielanie "twierdzeń" też książkowych pseudo profesjonalistów.

(27-10-2018 20:07 PM)tatakuby napisał(a):  Cały czas ph wody w moim baniaku utrzymywało sie w granicach 6.0-5.5 , ale dzisiaj postanowiłem sprawdzić czy coś się nie zmieniło od czasu jak mierzyłem po raz ostatni (dwa miesiące temu) i co? I okazało sie ze mam 4.5 bez ingerencji czymkolwiek.

A tak zapytam, czym mierzysz pH? i jak osiągasz tak niskie pH?

"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-01-2019, 16:53 PM
Pleyu zbiornik od początku nie zmienił się nic a nic. Ja łap nie wkładam tam. 

adams ja mam tam włączona starą świetlówke 30W zwykła barwa biała. Niebieskiego mają też sporo ale nie widać tego na zdjęciach.

Marcin niestety nie mam ani jednej okrągłej normalnej ryby. Wszystkie są takie szczurki. Lecz ja jestem z nich zadowolony.

Łukasz bardzo bym chciał rozmnożyć ale zobaczymy czy się uda.

Novi ja mierzę PH testem kropelkowych SUM. Wode RO leję i przesączam przez torf ma wtedy 5,5-5,0 .
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe