Odpowiedz 
Symphysodon aequifasciatus Curuai red center bar
17-07-2019, 20:12 PM
RE: Symphysodon aequifasciatus Curuai red center bar
Jak składają cały czas w tym samym miejscu to chyba oczywiste że są wciągane do filtra?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2019, 20:19 PM
Nie postawiłem im stożek i teraz tam składają ale dokładnie jest to samo. Nic zobaczymy z czasem. Zmienie im zbiornik na większy.
22-02-2020, 18:31 PM
Hej.
Jak tam wasze dyski?
Ja przeżywam tragedie. W trzy dni straciłem osiem sztuk i pozostałym trzem nie wróżę nic dobrego.
Ryby zaczęły padać bez jakichkolwiek objawów. Nie dodawałem nic nowego do akwarium. Miały własny wąż do podmian wodne wiaderko. Nie mam pojęcia cóż się wydarzyło.
Zauważyłem jedynie od kilku tygodni mniejszy apetyt i większe wybrzydzanie na mrożonki.
Kupki były książkowe.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2020, 19:30 PM
Ja miałem jedyne straty dwa razy. Jedną sztukę straciłem chwilę po tym jak przyjechały, drugi raz gdy byłem w Estonii i padł mi bezpiecznik w fishroomie.

"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
23-02-2020, 12:47 PM
Ja jakiś miesiąc temu straciłem jedna szt. Padła w ciągu jednego dnia, rano wyglądała jeszcze ok a wieczorem już był trup. Wywaliłem ją na taras to nawet koty nie chciały jej zjeść. Szkoda jej bo jako jedyna podchodziła do tarła.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe