Odpowiedz 
Ankiety - zasady i cele
25-01-2012, 13:49 PM
Post: #1
Ankiety - zasady i cele
Od dziś będą ukazywać się kolejno ankiety dotyczące różnych marek poszczególnych produktów akwarystycznych, oczywiście powiązanych z pielęgnicami. Główną ideą akcji będzie wyłonienie firm, które miłośnicy pielęgnic uważają za najbardziej godne zaufania i polecenia.

Oczywiście nie będzie łatwo zdecydować, która marka jest według nas najlepsza i prawdopodobnie każdy będzie kierować się innymi kryteriami, ale właśnie o to chodzi! Dla ułatwienia można głosować na 3 marki (w przyszłych ankietach ta liczba może się zmieniać w zależności, ile marek ogólnie bierze udział w głosowaniu), czyli zapewne będą to te, których używamy najczęściej – czy to ze względu na wspaniałą jakość lub na przykład atrakcyjny stosunek jakości do ceny – wy decydujecie.

Na razie nie jest przewidziane wyszczególnianie konkretnych produktów, choć nie jest wykluczone, że w przyszłości coś takiego się również pojawi.

Okres trwania ankiet będzie nieograniczony, aby każdy nasz przyszły użytkownik miał szansę wyrażenia swojego zdania.

Najlepsze z wyłonionych firm akwarystycznych będą otrzymywały od Cichlidae.pl miano „marek przyjaznych pielęgnicom”. Po jakim czasie będziemy wyłaniać zwycięzców okaże się w praktyce przy pierwszych ankietach, ponieważ ciężko przewidzieć jak będzie kształtowała się frekwencja i po jakim czasie wyniki będą nabierały sensowności.

UWAGA: Jeśli w ankiecie została pominięta jakaś istotna marka produktów akwarystycznych, na którą chcielibyście oddać swój głos, zgłoście to nam, a zostanie ona niezwłocznie dodana.

Pozdrawiam,
Adam
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe