• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 400l CA HRP i H.nicaraguensis

#11
Czym dłużej na to patrzę tym bardziej mi się podoba. Rewelacja Smile Ehh... że ja nie mam miejsca na zbiornik dla centralsów Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(10-11-2017, 10:42 AM)Aisulim napisał(a): Czym dłużej na to patrzę tym bardziej mi się podoba. Rewelacja Smile Ehh... że ja nie mam miejsca na zbiornik dla centralsów Sad
Dzięki, fanie, że się podoba Usmiech Trochę się kamieni, korzeni i gałęzi odpowiadających mojej koncepcji naszukałem, ale wyszło tak, że jestem zadowolony, a pod tym względem mam o tyle ciężko, że szlak mnie jasny trafia jak jakiś kamyczek źle leży Uoeee Wysmiewacz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Dobrała się para z młodych nikaraguańskich


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Hej, za długo nie wytrzymałem i już planuje zmianę obsady. Hondurany znalazły już nowy dom (został jeszcze samczyk, który ujawnił się dopiero, gdy reszta HRP wyjechała), nikaraguańskie ( 3 pary + samczyk) też znajdą nowe miejsce. Mnie zamarzyły się pielęgnice meeka, ale takie naprawdę pierwsza klasa najlepiej Rio Candelaria i w tym momencie pada moje pytanie, czy ktoś wie, czy można takie zdobyć w naszym pięknym kraju???
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Mei kiedyś miała piękne, ale nie wiem czy dalej je rozmnaża i czy w ogóle je ma Sad
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
A co byście powiedzieli na zestaw T.meeki, O.heterospila, i H.deppii?? Nie za dużo?? Czy może tylko dwa gatunki z tego zestawu, albo jakieś inne propozycje, ale chcę żeby to był biotop meksykański.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
W takim baniaku zostawiłbym małe stadko O. heterospila, nic więcej nie dokładając.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(12-01-2018, 23:18 PM)cychlida napisał(a): W takim baniaku zostawiłbym małe stadko O. heterospila, nic więcej nie dokładając.

A czy przypadkiem ten zbiornik nie będzie dla nich za mały?U soltarusa wyrosły duuuże.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Jeżeli docelowo zostanie para, poradzą sobie.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Najbardziej zależy mi na T.meeki najlepiej F1 lub F2, więc jeśli ktoś ma i chce się podzielić to czekam na sygnał Blush.
A ma ktoś jakieś doświadczenia z H.deppii, można próbować takiego połączenia w 400 l ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości