Odpowiedz 
Gdzie flowerhorna
13-01-2018, 09:40 AM
RE: Gdzie flowerhorna
Widzę, że czasami ktoś wpada na forum podgrzać atmosferę i dobrze, pielęgnice są najładniejsze, kiedy bronią swojego terytoriumBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 16:07 PM
Ja nie chcę atmosfery podgrzewać, ale niestety - tak długo jak jest popyt, będzie podaż. Jestem zdania, że nawet regulacje prawne zakazujące hodowli czy tworzenia hybryd nic nie zmienią (patrz prohibicja).

Radek. 650l ogólniak, 300l Tanganika, 140l tajna obsada, jakieś kotniki.
Nazewnicze gestapo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-01-2018, 18:04 PM
W sumie rzecz stara jak świat... tak samo wymyślono buldogi, jamniki czy pekińczyki, jak flowerhorny czy spotworniałe formy złotego karasia. Podobnie okaleczone, podobnie cierpią dla ludzkiej zachcianki.
Miną dekady, a może stulecia, zanim ludzie zrozumieją, że nie warto i nie powinno się być okrutnym dla "braci mniejszych"... np. poprzez tworzenie hybryd.
Temat rzeka i wcale niejednoznaczny (większość z nas tutaj, w tym ja, jest na pewno "mięsożercami", więc uznaje np. zabijanie zwierząt dla własnego przetrwania w trudnym, co tu kryć, klimacie), więc nie będę go kontynuować, bo jeszcze się odezwie "skrajniejsza skrajność" i zwyzywa od hipokrytów.
Autorze - jako rzekł Dzikakuna - lepiej się tymi rybami nie chwal. Chyba że pragniesz shitstormu Big Grin
23-01-2018, 21:53 PM
Boze do tej pory nie wiedzialem ze mozna sie tak znecac nad rybami Sad
23-01-2018, 22:07 PM
Tomek, kwiatoróg Ci się nie podoba? Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 24 gatunków ryb, z czego pielęgnic 12

pozdrawiam, Łukasz
24-01-2018, 00:31 AM
Nie Sad
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe