Odpowiedz 
Roślinne 112
14-12-2017, 09:05 AM
Roślinne 112
Cześć,

Pora przedstawić swoje akwa. Jest to roślinniak, który funkcjonuje już dwa lata. Parę informacji:
Pojemność: 112l.
Filtracja: JBL e701 cały w lawie + wewnętrzny mechanik.
Ogrzewanie: 150W.
Oświetlenie: 3*24W T5 + odbłyśniki. Jeden Grolux i dwa Philipsy 965. Od tygodnia akwarium jest oświetlane tylko przez Philipsy.
Podłoże: Ziemia ogrodowa z kulkami. Na to żwir.
Temperatura: 26, aczkolwiek to się zmienia na + pod koniec dnia (światło robi swoje)
Fauna: 23 Neony czerwone, 1 Bojownik, 6 krewetek Amano, niezliczona ilość krewetek Red Cherry, ślimaki.
Flora: Pogostemon helferi, Lagenandra meeboldii, Cryptokoryna Wendtii Mi Oya, Pistia, Blyxa japonica, Bucephalandra green velvet, Glossostigma elatinoides, Rotala sp. 'vietnam, Rotala rotundifolia 'indica' 
Parametry chemiczne wody: pH - 6,2; kH - 3; gH - 4; NO3 - 10; PO4 - 0,6; FE - 0,3. Woda to RO + kranowit.
Zdjęcia:
Stan obecny

Miesiąc temu:

Plany na przyszłość. Trafiłem tu gdyż chcę odtworzyć klimat dla Neonów czyli Rio Negra z jakąś parą lub haremem pielęgniczek.

piotrK edytował 14-12-2017 11:39 AM ten post ponieważ:

Podmieniłem zdjęcia, dzięki za próbę Wink Zdjęcia jako załączniki muszą być zmniejszone.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 11:45 AM
RE: Roślinne 112
Podoba mi się przed przycinką, wyglądało przytulnie Big Grin Plany rzecz jasna bardzo słuszne.

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe