• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Korzenie z lasu. "Prolog BW"

#41
Widowiskowy, jak widowiskowy. Gorzej jak ten kamień lub słoik się zsunie na boczną szybę. Może być tragicznie!

Ale podjąłem decyzję, że jeszcze poczekam. W drugim tygodniu ferii mam wolne to wtedy się wezmę za zmianę. Może korzenie zdążą się zatopic. A w akwa i tak zjechałem z oświetleniem do niecałych 0.3W/l to i bez CO2 da radę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
mam pytanie odnośnie suszenia korzeni. Moje aktualnie się suszą w piwnicy, gdzie mają ciepło. Organoleptycznie to jak dla mnie są już bardzo suche. I się zastanawiam, czy skoro idzie wiosna, to warto je wystawić na dwór, aby opiekało je słońce, ale mogą zmoknąć, czy jednak trzymać ja ciągle w piwnicy. Gdzie powinno szybciej zajść zjawisko wysuszenia?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
(23-03-2018, 13:48 PM)skrzatekMK napisał(a): mam pytanie odnośnie suszenia korzeni. Moje aktualnie się suszą w piwnicy, gdzie mają ciepło. Organoleptycznie to jak dla mnie są już bardzo suche. I się zastanawiam, czy skoro idzie wiosna, to warto je wystawić na dwór, aby opiekało je słońce, ale mogą zmoknąć, czy jednak trzymać ja ciągle w piwnicy. Gdzie powinno szybciej zajść zjawisko wysuszenia?
drewno schnie na świeżym powietrzu - jeśli masz możliwość zostawienia na zewnątrz, pod zadaszenie będzie super.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości