• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Opinie] Kalendarz na 2018

#11
Czemu wszystko przedyskutujecie sami? Dlaczego ma być kalendarz tylko dla Was? Bo teraz się kilku osobom nie podoba? Pod koniec września rzuciłem temat aby zacząć myśleć o nowym kalendarzu, wszystko jest w poście 127 tutaj https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=7572&page=13 Było mnóstwo czasu aby ogłosić jakiś konkurs na zdjęcia lub dać kilka wariantów kalendarza do wyboru użytkownikom forum.  Sam nawet zaproponowałem jedną opcję ale dostałem delikatnie do zrozumienia że mam się nie wpierdzielać. Teraz wyszło jak wyszło, nie wszystkim się podoba to się obrazicie i będziecie tylko dla siebie robić? Chyba od tego jest te forum żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię? Nigdy wszystkim się nie dogodzi ale może warto zapytać o zdanie innych? Sami w wąskim gronie zdecydowaliście co będzie najlepsze dla wszystkich a teraz wyrzuty nie wiadomo o co. Komu się kalendarz podoba to sobie kupi a komu nie to czeka na następny rok bo może wtedy mu przypadnie do gustu.
Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
#12
Marcin (chyba dobrze pamiętam imie)  ja chyba się nie umiem obrażać i nie zamierzam się tego uczyć Wink 
Oczywiście forum jest do pisania i komentowania do czego zachęcam. 
Ankiet i konkursów robić nie będziemy bo z tym jest zawsze problem w sumie jak nie zrobimy to tez jest problem Smile   
Tak źle tak nie dobrze. Dlatego napisałem żeby dac sobie z tym spokój. Zawsze kązdy będzie mógł poprosić autora zdjęć na forum o przesłanie oryginały i wydrukować sobie swój własny prywatny kalendarz  ... Ja taki mam w tym roku Mniam

Zajmijmy się pisaniem o rybach ...  a kalendarz zawsze można znaleźć na allegro.pl taki wymarzony Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
#13
Bo już wtedy powstal zamysl kalendarza z Peru? O którym nawet juz wtedy dwóch użytkowników wspominało?

Administracja jest od tego by coś przedyskutować we własnym gronie i to potem zrobić. Wink Zadecydowaliśmy nie co będzie najlepsze dla wszystkich lecz jaką formułę będzie miał kalendarz na rok 2018. Nawet jeśli miałby dogodzić tylko kilku osobom to taki był plan, nad takim czymś chceliśmy pracować i coś takuego zaprezentować.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
#14
Moi drodzy,

proponuję zakończyć spekulacje co do przyszłego roku. Każdy kalendarz jest indywidualny, tworzony z materiałów dostępnych na dany moment. Weźcie pod uwagę, że materiał do użycia musi być możliwie najwyższej jakości, aby wydruk A3 nie był jedną wielką pixelozą. To, że ktoś zrobi fantastyczne zdjęcie telefonem i upubliczni je w formacie, który dopuszcza forum, nie oznacza, że oryginał jest w jakości dobrej do druku.

To tylko jeden z wielu aspektów. Dochodzi tu wręcz niechęć, czy brak kontaktu zwrotnego autorów do udostępnienia oryginałów do użycia w kalendarzu... A czas leci i musimy to jakoś rozwiązać, aby wydać kalendarz w miarę na czas, aby był gotowy w grudniu br, a nie w czerwcu roku następnego Wink

Szanujemy Wasze opinie i sugestie, ale weźcie poprawkę, że robimy ten kalendarz pod presją czasu i kosztem własnego wolnego czasu.

Zdrówka życzę Smile
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
#15
(28-11-2017, 13:03 PM)aquafan napisał(a): Czemu wszystko przedyskutujecie sami? Dlaczego ma być kalendarz tylko dla Was? Bo teraz się kilku osobom nie podoba? Pod koniec września rzuciłem temat aby zacząć myśleć o nowym kalendarzu, wszystko jest w poście 127 tutaj https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=7572&page=13 Było mnóstwo czasu aby ogłosić jakiś konkurs na zdjęcia lub dać kilka wariantów kalendarza do wyboru użytkownikom forum.  Sam nawet zaproponowałem jedną opcję ale dostałem delikatnie do zrozumienia że mam się nie wpierdzielać. Teraz wyszło jak wyszło, nie wszystkim się podoba to się obrazicie i będziecie tylko dla siebie robić? Chyba od tego jest te forum żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię? Nigdy wszystkim się nie dogodzi ale może warto zapytać o zdanie innych? Sami w wąskim gronie zdecydowaliście co będzie najlepsze dla wszystkich a teraz wyrzuty nie wiadomo o co. Komu się kalendarz podoba to sobie kupi a komu nie to czeka na następny rok bo może wtedy mu przypadnie do gustu.
Pozdrawiam
OklaskyOklasky
Uważam,że post ten został założony po to,aby wyrażać swoją opinię i to też uczyniłem. To,że częściowo mi się nie podoba nie oznacza wcale,że go nie kupię i że tworzenie kolejnych nie ma sensu. Każdy ma inny gust i wszystkim nie dogodzimy. Sam nie mam zdjęć, którymi mógłbym się pochwalić więc tego nie robię. Szanuję pracę i czas teamu potrzebny na zrealizowanie projektu itp. ale krytyka też jest potrzebna i służy dalszemu rozwojowi. Może warto uwzględnić ją odpowiednio wcześnie przy tworzeniu kolejnych. Dzięki za pracę Panowie...
 
Podziękowania złożone przez:
#16
Oczywiście - konstruktywna krytyka zawsze w cenie i jeśli tylko da się ją wdrożyć, to na pewno tak będzie Smile To mogę obiecać w imieniu całego Teamu.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
#17
Pozwolę sobie napisać swoją opinię. 

I jak zawsze jest źle. Raz bo nie te zdjęcia, innym razem bo bez ankiety, a teraz bo zdjęcia tylko z wyprawy. Forumowicze, to zróbcie sami kalendarz, zaproponujcie i przygotujcie wszystko. Podeślijcie do aprobaty i zobaczycie...też będzie nie tak. Bo taka jest koszmarna natura nasza, samemu coś zrobić..trudno...a krytykować innych - o to fajnie, prawda??? No i jeszcze jedni pojechali na wyprawę życia a ja nie....dlaczego??? 

Jestem zdruzgotana jak czytam ten wątek.

Wstyd, wstyd!!

Teamie - dla mnie super praca, genialnie, że w takiej formie dokumentujecie to co udało się zrobić Piotrowi i innym. Niepowtarzalny kalendarz. Tylko życzyć innym takich wypraw i chęci użyczenia zdjęć do kalendarza i innych pomysłów.

Marta
 
Podziękowania złożone przez:
#18
Szacun za pracę -zdjęć nie komentuję ,bo co rok są inne i kalendarz powstaje więc o czymś to świadczy.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Podziękowania złożone przez:
#19
(30-11-2017, 06:46 AM)Robert M. napisał(a): Pozwolę sobie napisać swoją opinię. 

I jak zawsze jest źle. Raz bo nie te zdjęcia, innym razem bo bez ankiety, a teraz bo zdjęcia tylko z wyprawy. Forumowicze, to zróbcie sami kalendarz, zaproponujcie i przygotujcie wszystko. Podeślijcie do aprobaty i zobaczycie...też będzie nie tak. Bo taka jest koszmarna natura nasza, samemu coś zrobić..trudno...a krytykować innych - o to fajnie, prawda??? No i jeszcze jedni pojechali na wyprawę życia a ja nie....dlaczego??? 

Jestem zdruzgotana jak czytam ten wątek.

Wstyd, wstyd!!

Teamie - dla mnie super praca, genialnie, że w takiej formie dokumentujecie to co udało się zrobić Piotrowi i innym. Niepowtarzalny kalendarz. Tylko życzyć innym takich wypraw i chęci użyczenia zdjęć do kalendarza i innych pomysłów.

Marta

Robert M.

Udzieliłem odpowiedzi w tym wątku więc czuje się wymieniony w Twojej odpowiedzi.
Bardzo proszę czy mogłabyś rozwinąć watek: "Wstyd, wstyd!!". Nie za bardzo go rozumiem.
Z góry dziękuję.
 
Podziękowania złożone przez:
#20
(30-11-2017, 17:04 PM)arribada napisał(a):
(30-11-2017, 06:46 AM)Robert M. napisał(a): Pozwolę sobie napisać swoją opinię. 

I jak zawsze jest źle. Raz bo nie te zdjęcia, innym razem bo bez ankiety, a teraz bo zdjęcia tylko z wyprawy. Forumowicze, to zróbcie sami kalendarz, zaproponujcie i przygotujcie wszystko. Podeślijcie do aprobaty i zobaczycie...też będzie nie tak. Bo taka jest koszmarna natura nasza, samemu coś zrobić..trudno...a krytykować innych - o to fajnie, prawda??? No i jeszcze jedni pojechali na wyprawę życia a ja nie....dlaczego??? 

Jestem zdruzgotana jak czytam ten wątek.

Wstyd, wstyd!!

Teamie - dla mnie super praca, genialnie, że w takiej formie dokumentujecie to co udało się zrobić Piotrowi i innym. Niepowtarzalny kalendarz. Tylko życzyć innym takich wypraw i chęci użyczenia zdjęć do kalendarza i innych pomysłów.

Marta

Robert M.

Udzieliłem odpowiedzi w tym wątku więc czuje się wymieniony w Twojej odpowiedzi.
Bardzo proszę czy mogłabyś rozwinąć watek: "Wstyd, wstyd!!". Nie za bardzo go rozumiem.
Z góry dziękuję.

Wprawdzie to nie ja zostałem wywołany, ale jest kilka wypowiedzi, które powodują efekt zażenowania u mnie. A odpowiadając częściowo na Twoje pytanie to:

"wstyd

1. przykre uczucie spowodowane świadomością niewłaściwego postępowania, niewłaściwych słów itp., zwykle połączone z lękiem przed utratą dobrej opinii

2. uczucie onieśmielenia lub skrępowania"

Cytat z: https://sjp.pwn.pl/sjp/wstyd;2538196.html
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości