• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] Pelvicachromis subocellatus moulondo- pary, RARYTAS!

#31
Up.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Patryk wiesz ze podziwiam cie za wszystko co robisz dla akwarystyki, a od momentu gdy poznalem cie w realu, pewnie jeszcze bardziej - dlatego rob dalej to co robisz ! I nie "stawaj" sie hurtownikiem Wink
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Chcesz żeby chłopak zbankrutował? Tongue
Papja - podpisuję się pod tym co napisał Qbek, z tą różnicą, że jednak Ci życzę stania się może nie hurtownikiem, ale przedsiębiorcą Smile żeby Ci te rybki jednak jakiś zysk przynosiły.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Chyba musiałbym mieć rynek zbytu w USA, żeby stać się hurtownikiem przy tych rybach które trzymam, bez obaw Rotfl. Nie widzę się zarobkowo w sprzedaży ryb, wizja musu handlu masówką i przez to oddawania większości ryb do osób które nie będą umiały się nimi zaopiekować mi się niezbyt podoba ideologicznie Wink.

ps. dzięki, miło takie słowa czytać Smile. Chociaż przyznać muszę, że przesadzacie i na takie komplementy nie zasługuję Tongue. Nawet internetowe walki w celu zbawiania akwarystycznego świata już mi dawno przeszły, bo jak ktoś nie myśli to i tak do niego nic nie dotrze Wink.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(21-12-2017, 01:46 AM)Papja napisał(a): walki w celu zbawiania akwarystycznego świata już mi dawno przeszły, bo jak ktoś nie myśli to i tak do niego nic nie dotrze Wink.

100% racji, zaczynam mieć takie same wnioski. I szczerze odechciewa mi się kręcenia filmików na YT - bo tam albo trzeba być głupim (ew. pozostawać w podstawowej, naiwnej fazie rozwoju akwarystycznego na poziomie kolorowych broszurek), albo totalnie niewrażliwym i udawać, że wszystko gra, kiedy gadasz z ludźmi męczącymi ryby dla swojego widzimisię i jeszcze robiącymi sobie z Ciebie kpiny, jak ich o to zadrapniesz. Plusem może być wyhaczenie ludzi, którzy chcą myśleć i się rozwijać, bo takich też sporo jest - i chyba tylko to mnie jeszcze tam trzyma Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Ja za to przyznam, że jestem zdziwiony z bardzo pozytywnego feedbacku na moich filmach(chociaż te ~500 wyświetleń to żadna próba reprezentacyjna Wink) pomimo tego, że mówię to co napisałbym na cichlidae- czyli stricte celuję w dobro ryb Smile.

Trzeba w życiu znaleźć złoty środek, ja nie mam siły walczyć z wiatrakami ale jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć to zawsze pomogę- jak dla mnie to jest najlepsza opcja Smile.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
No nie, ja to kręcę gównoburze pod cudzymi filmami Big Grin
Dobra, dość offtopa, to moje drugie ulubione zajęcie chyba - offtopowanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Papja, zarzuć jakimś linkiem do swoich filmików. Będziesz mieć ~501 Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
NajnowszyWink.
 
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Bardzo ładne te barwniaki, ale takie kluski, bez "pazura" Tongue
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości