• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Możliwości transportu

Szukam możliwości transportu ze Szczecina (Akwapasja ul. Pyrzycka 33) do Warszawy ( dowolny punkt miasta do odbioru). Jeden boks z jedną większą rybą.
Podaję swój telefon : 601 950 277, mail - wetaqua@onet.pl . Będę zobowiązany za pomoc.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Hej.

Oferuję transport na 90%, na trasie:

Stróża k. Łodzi, jak ktoś będzie bardzo miły możemy się umówić gdzieś blisko mnie w Łodzi  > Wodzisław Śląski w ten sam dzień powrót.

Wyjazd planowany najbliższa sobota 16.07.2022

Mogę zapomnieć zerknąć na forum, więc w razie czego proszę o maila na robert.gorajski(małpa).gmail.com
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
30., bądź 31.07. będę jechał trasą Radom - Strzeżów - Wolbrom - Olkusz - Bukowno - Jaworzno. Dla chętnego mogę się gdzieś na trasie zatrzymać i przekazać rybną paczuchę. Info na pw.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Witam, jeżeli ktoś jedzie przez lub z Wodzisławia Śląskiego w kierunku Olkusz-Wolbrom to poproszę o informację

Drugi kierunek, który mnie interesuje to Bydgoszcz w kierunku Katowice-Olkusz

Z góry dzięki Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Szukam transportu z Żywca do Warszawy lub jej okolic. Gdyby ktoś coś będę wdzięczny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Gdybyś nie znalazł tu kierowcy, poszukaj blablacara. Ja zamawiałem w ten sposób ryby z Żywca. Jeśli sprzedającym jest Artur - bez problemu przygotuje ryby do wysyłki.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
[-] Post Bernard otrzymał 1 polubień od:
  • schmeichel
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dziękuję za dobre chęci ale jakoś stronię od blablacara. Wszystko za zmianą po której to np. nie można zobaczyć numeru telefonu kierowcy bez rezerwacji przejazdu. Wracając do mojego zapytania to jest już ono nieaktualne. Udało mi się nabyć ryby z innego miejsca.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(27-10-2022, 18:34 PM)Bernard napisał(a): Gdybyś nie znalazł tu kierowcy, poszukaj blablacara. Ja zamawiałem w ten sposób ryby z Żywca. Jeśli sprzedającym jest Artur - bez problemu przygotuje ryby do wysyłki.

Ten gośc to nie jest Artur tylko dziwnie się przyodział w Artur Artik....takie podobne do Arsik i udaje głupiego.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
[-] Post arsik otrzymał 2 Lubię to od:
  • Ruki, stefan212020
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nigdy nie pomyślałem o rym, że Artik i Arsik to ta sama osoba, zwłaszcza, że jeden jest z Żywca a drugi ze Szczecina Smile W sumie to obojętne, jak ma na imię. Ryby, które od niego wziąłem byly w porządku.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Szukam kogoś kto jeździ lub będzie jechać Kraków - Warszawa/lublin/lodz/radom wszystko jedno byle blisko Mazowieckiego Smile
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości