• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Możliwości transportu

(12-08-2017, 09:42 AM)tuptuś napisał(a): Poszukuje osoby która pomoże w wysyłce lub przewiezie ryby na trasie Lubin -Warszawa
Od Anda coś kupiłeś?

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A kto to ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jutro wybieram sie na weekend do Kotliny Kłodzkiej... Bede wracal w poniedziałek popołudniu z Wrocławia (Afrykanarium) i moge zabrać coś na trasie Wrocław - Tarnów raczej w gre wchodza ryby lub sprzęt bo na akwarium miejsca nie znajde. Jaky cos to dzisiaj pw a od jutra telefon 505 39 77 11
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Afrykarium, nie Afrykanarium. Tongue
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Hehe przez caly weekend poprawialem zone ze Afrykarium a nie Afrykanarium a tu taka wtopa Smile nawet autokorekta nie zna takiego slowaBig Grin
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Siemka,
szukam transportu z Gliwic do Jaworzna( Tak, wiem, to dosyć blisko, ale mogę się nie wyrobić czasowo, żeby się udać na taki wyjazd. Tongue  ) w jakąś sobotę, 21.10., 28.10. itd. Ewentualnie piątki popołudniu. Będą maksymalnie 3 worki z rybami. Jakby ktoś akurat przejeżdżał wtedy przez te dwa miasta i chciałoby mu się skoczyć również z rybami, to proszę o pw. Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
W najbliższy poniedziałek jedziemy z okolic Łańcuta przez A4 do Gliwic, możemy coś zabrać
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Niestety w drugą stronę i w tygodniu mnie nie ma, więc nie miałby kto ryb odebrać, ale dzięki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jutro będę we Frankfurcie, popołudniu. Mogę coś przerzucić, chociaż trasa dla mnie krótka (start z Gorzowa Wielkopolskiego). Mogę też parę kilometrów do trasy dołożyć.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
wycieczka do Glasera?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości