• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami

#36
(12-11-2017, 09:29 AM)cinek1916 napisał(a):
(11-11-2017, 22:03 PM)Ruki napisał(a): Niżej niż 15-20 cm nad ziemią to utrudnianie sobie życia. Zawsze przeklinam spuszczanie wody z baniaków które mam 5 cm nad ziemią....

Zawsze można użyć małej głowicy do wypompowania wody Smile

Za to oglądanie takiego akwarium to katorga. No chyba, że ktoś lubi leżeć na podłodze.

Z tą głowicą dobry pomysł - jaką byś polecił? Może być od Pat Mini np.?

No cóż... warunki mieszkaniowe są jakie są, gdybym miała więcej podłogi, to by było inaczej - na to konto mam więcej ścian Big Grin i tak się kombinuje.

A może ktoś z Was poleciłby firmę, w której można zamówić regał pod akwaria w rozsądnej cenie? - od większości się pewnie nie doczekam wyceny, bo stelaż będzie mały - miałby ok. pół metra długości, tyle samo szerokości - i wysokość też nie za dużą, bo im wyższy, tym bardziej grozi przewróceniem, a do ściany bym go wolała nie przymocowywać. No i najlepiej regulowane nóżki do wypoziomowania.

Sorry za offtop, ale przechodzę do konkretów i czas na domykanie paru projektów, już się nie mogę doczekać aranżowania nowych baniaków Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 30-10-2017, 21:07 PM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 11-11-2017, 17:23 PM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 23-11-2017, 01:13 AM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 11-11-2017, 22:14 PM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 12-11-2017, 02:44 AM
RE: Fishnica - piwnica z afrykańskimi pielęgnicami - przez Ramirez Dolores - 08-12-2017, 15:13 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości