Odpowiedz 
Nie fishroom a regał :)
15-11-2017, 09:37 AM
RE: Nie fishroom a regał :)
Cinek az ci punkcika dodałem za starannny i dokładny opis Smile 

p.s Jak mogłeś nie odkleić od razu taśmy po nałożeniu sylikonu? Zly
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2017, 10:27 AM
Rewizja to zawsze dobry pomysł. Jakiej gęstości dajesz gąbki, 30 ppi?

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

GSA.org.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2017, 10:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2017 10:36 AM przez cinek1916.)
(15-11-2017 09:20 AM)BlackWater napisał(a):  Fajnie się patrzy na takie pomysły i realizację. Gratuluję umiejętności posługiwania się tymi wszystkimi narzędziami. Sump o takiej konstrukcji widzę pierwszy raz. Do tej pory we wszystkich woda się przelewała góra dół, a tu będzie lecieć środkiem złóż?

Chodzi o to żeby wymienić jak największą ilość wody. W tych 3 komorach będą żyły krewetki, nie będzie w nich złóż filtracyjnych. NO możew pierwszej wiadro kaldnesu Wink

Tatakuby, dzięki. Kiedyś wklejałem przegrody do krewetkariów i taśmę odklejałem po jakimś czasie. Wtedy wyszło ładnie... a teraz nie... No trudno Sad

PiotrK, mam 5 krewetkariów z hamburgami z gąbki 45ppi, dobrze się sprawdzają. Przez 30ppi krewetki podobno mogą przejść na wylot, podobno bo nigdy nie miałem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2017, 18:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2017 18:23 PM przez adams2121.)
Projekt bardzo fajny. Wykonania zazdraszczam 

Mam  uwagę. 
Dlaczego bezpieczniki 16A? Nie prościej 6A byłoby wstawić. By zachować stopniowanie

Druga - nie prościej spryskać wodą/płynem /detergentem- świeży silikon i nadmiar ściągnąć kartą/wzornikiem , spoiny wtedy są idealne.
Wczoraj, 22:34 PM
Bezpiecznik 16A bo taki miałem. Bardziej mają działać jako włączniki do danych gniazd. Słuszna uwaga.
Tej metody z płynem przy klejeniu nie znałem. Na pewno ją wypróbuję.
Wczoraj, 22:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 22:45 PM przez adams2121.)
Metoda silikonowania z fabryki okien Dodgy
Drewnianych. Spoina powinna być idealna. Jeśli dobierzesz odpowiednią kostke/karte do zbierania nadmiaru.
Dzisiaj, 20:45 PM
Kiedyś wklejałem szyby działowe w krewetkariach, do formowania spoiny używałem patyczka po Big Milku Smile
Dzisiaj, 20:49 PM
Nie ważne czym. Liczy się efekt.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe