• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: West African Cichlid meeting 2018

#51
Piotr ile tych T. socolofi przywiozłeś? Młode czy dorosłe?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
Młode ok. 5 cm, 8 sztuk. Filas też coś tam ma.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
18 - tyle mniej więcej godzin przespałem od czwartku do poniedziałku, do teraz - taki weekendowy relaks z cichlidae.pl Wink Ale nie żałuję bo mniej snu = więcej czasu spędzone z "pozytywnymi głupolami" i doskonałe oderwanie się od codzienności Smile Jestem zadowalająco niewyspany a ilość wypowiedzianych nazw ryb z ust podnieconych kolegów starczy mi na długo. Cała ta wyjazdowa akcja spowodowała, że znowu uruchomiłem "uśpione" akwaria i tak jak wszyscy przytargałem woreczki z nowymi lokatorami. Jako ostatni dotarłem do domu i jako ostatni wpuszczę ryby, które czekają u Galimedesa na odbiór. Pozwolę sobie na kolejne podziękowania dla niego za zabranie moich ryb bo muszę przyznać, że transport lotniczy całej reszty był na całkowitym limicie pojemności walizki, jej dopuszczalnej wagi oraz stresu właścicieli zawartości Tongue

Wieczorem jak odbiorę ryby to uznam misję za zakończoną i podzielę się dalszymi informacjami.

Było pięknie Hura
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Taki West African meeting, że aż przyjechały do mnie przed chwilą Apistogramma sp. D50, dzięki uprzejmości Rukiego i Rola Big Grin.

Może za rok się zabiorę Wink. Zazdroszczę wycieczki, czekam na relację chłopaki Smile.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
No przy okazji transy dostałeś, więc Afryka... Smile

Filas, pojedziesz za rok to wrócisz z Pelvicachromisami brzuchatymi. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Transy mieliśmy od roku chyba ugadane, ale niech Ci będzie, że Afryka też jest Big Grin.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Może i nie było lepiej pod względem prelekcji, choć prelekcja o barwniakach Antona Lamboja o barwniakach była świetna. Kilka dobrych nowinek sie dowiedziałem. Całość uważam za dość przyzwoita imprezę akwarystyczną. Dzięki chłopaki za ten świetny weekend Smile
Dla mnie największą radością była dostępność wielu nowych dla mnie gatunków. do kraju ze mna powróciły :
Orthochromis sp.Chomba, Chromidotilapia cf. melaniae, Hemichromis cristatus, Thysochromis ansorgii, Chromidotilapia guntheri, Pelvicachromis drachenfelsi, Pelvicachromis silviae, Wallaceochromis signatus i na koniec dostałem jeszcze od sendoga Pseudocrenilabrus sp. Mweru
To chyba wszystko Tongue ryb i radości co nie miara.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
No a ja przyjechałem o 1845 do Wawy, a o 2100 było już po aklimatyzacji. Trzeba było samochodami przyjechać to byśmy sobie po parowce na autbanie lykneli, a wam się samolotu zachciało.

Impreza zajebista - bylo to moje pierwsze spotkanie - i z pewnością nie ostatnie.

Polecam wszystkim dla których akwarystyka jest pasja?
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
(19-03-2018, 22:03 PM)mady haze napisał(a): No a ja przyjechałem o 1845 do Wawy, a o 2100 było już po aklimatyzacji. Trzeba było samochodami przyjechać to byśmy sobie po parowce na autbanie lykneli, a wam się samolotu zachciało.

Impreza zajebista - bylo to moje pierwsze spotkanie - i z pewnością nie ostatnie.

Polecam wszystkim dla których akwarystyka jest pasja?

Piotr super ze byłeś i pogadali my se Smile Mam nadzieje ze za rok zjemy jakaś patówke na autobanie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
(19-03-2018, 23:31 PM)tatakuby napisał(a):
(19-03-2018, 22:03 PM)mady haze napisał(a): No a ja przyjechałem o 1845 do Wawy, a o 2100 było już po aklimatyzacji. Trzeba było samochodami przyjechać to byśmy sobie po parowce na autbanie lykneli, a wam się samolotu zachciało.

Impreza zajebista - bylo to moje pierwsze spotkanie - i z pewnością nie ostatnie.

Polecam wszystkim dla których akwarystyka jest pasja?

Piotr super ze byłeś i pogadali my se Smile Mam nadzieje ze za rok zjemy jakaś patówke na autobanie Wink
Sie wie mysiu pysiu ????
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości