• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: zagruzowane 250l tanganiki

#11
Jak tam sytuacja?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Dawno mnie tu nie było, tak więc mała aktualka. Na szybko fotki, potem więcej info.


Załączone pliki Miniatury
                   
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Zdjęcia super fajne, czekamy a opis relacji międzygatunkowych Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Niestety nic nowego nie napiszę, ten baniaczek jest świetny. Uwielbiam malawi, ale po obejrzeniu takiego szkiełka skłaniam sie ku tanganice.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
a co się stało z Julidochromisami? Piękne akwarium, jak oglądam takie obrazki to strasznie mnie ciągnie w str tangi
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Ostatnimi czasy przez prace nie ma na nic czasu... Sad Ale że dziś luźniej to coś skrobnę.
Zła wiadomość to że Julidochromisy niestety systematycznie popadały... nie wiem co mogło być przyczyną, a szkoda bo zależało mi na nich Sad
Jeżeli chodzi o resztę obsady... Similisy chcą całkowicie zdominować akwarium i pływa już kilka pokoleń (sprawca całego zamieszania na fotkach). Mimo ich wielkości nadrabiają charakterkiem i absolutnie nie dają sobie w kaszę dmuchać. Leleupi często tańcują, przekopują dno ale jako takiego tarła jeszcze nie zauważyłem (żadnych młodych nie widziałem). Calvusy rosną bardzo powoli i w odróżnieniu od Similisów mają absolunie wywalone na to co dzieje się w okół nich, po prostu żyją sobie cichutko obok gniazd reszty ekipy i starają się nie zwracać na siebie uwagi. Generalnie to akwarium żyje sobie własnym życiem. Martwią mnie tylko pojawiające się i po jakimś czasie znikające ciemne plamy na pyskach Similisów i Leleupi. Ryby karmione głównie mrożonkami (artemia, lasonogi, cyklop, larwy komara, drobny kryl).
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Przepiękny kawalek tangi, świetne Calvusy. Wrzuć czasem ich foty w ich prezentacji.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Jeszcze kilka fotek. Ktoś, coś na temat tych plam u Leleupi?


Załączone pliki Miniatury
                   
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
To mogą być ślady po chwytaniu się za pyski w trakcie walk.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości