• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 40x40x70 Julidichromis

#11
Są jeszcze babki, molinezje. Chociaż niewiem czy molinezje nie za duże będą
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Molki też za duże i za ruchliwe. Ale małych ryb słonawowodnych jest cała masa Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Macie jeszcze jakieś pomysły?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Szkoda, ze dno małe, bo przy takim 20-30cm dłuższym spróbowałbym z Periophthalmus novemradiatus Big Grin.
Jako towarzyszy kup na pewno Palaemon elegans, sprzedawane są przez IT na karmę, a się nadają super do słonawowodnych akwariów i są do tego serio ładne Wink.

Przy takim dnie, jak wpuścisz jakieś szybkie ryby, pokroju np. babek złotych, możesz dopuścić 3-4 kraby mangrowe- jak zarzucisz tak z 3 razy bardziej dno i zrobisz większą wyspę z kryjówkami, to może się nie pozabijają Big Grin...
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
A promieniczki?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
O krabach też myślałam, a krewetki rzeczywiście super, nawet mogłabym je sobie sama złowić Smile w końcu Bałtyk mam pod nosem Smile

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Skałko - doniczka dla pachiry wygląda teraz tak, jest zrobiona z pianki do okien i kleju do płytek. Chcę ją pomalować ekologiczną farbą do betonu na biało a potem dodać ciut koloru, aby wyglądała +/- jak pozostałe wapienie. Do akwa do testów wypuściłam parkę małych mieczykow i ślimaka Neritina. Wszystko żyje, woda dojrzała Smile[Obrazek: 82d7cdbb8d87e93c89d7cacb1409c3bb.jpg][Obrazek: b2378b8e658133e73a49a34a3aebc986.jpg][Obrazek: 4e51c97a795ac97417cc780e61d2e34a.jpg][Obrazek: 7d8c6940135dfd85853e06d84aaf6c4c.jpg][Obrazek: a28d26f7c6b4b88f5318c7c437a98a05.jpg]

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Cytat:Do akwa do testów wypuściłam parkę małych mieczykow i ślimaka Neritina. Wszystko żyje, woda dojrzała
O maj gat Tak się nie sprawdza dojrzałości zbiornika. Równie dobrze ryby mogły zdechnąć.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Nie wpusciłabym ryb, gdybym wcześniej wody nie zbadała... Wydawało mi się to tak oczywiste, że nie trzeba o tym pisać. Chodziło mi raczej o to że dobra kondycja nowych mieszkańców jest tego potwierdzeniem.[Obrazek: 05a717dced79f8a59c8dcce03ffbea75.jpg]

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Ale zdanie przez Ciebie napisane sugerowało co innego.

Baniak za mały na miecze...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości