• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 160l a pielęgnice

#21
A co miales kupować? Na naszym forum jest kilku importerow ryb wiec smialo mozesz zapytac kto co ma albo czy bedzie mial Wink
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Tylko czy wysyłają Tongue 

I nie wiadomo kto się będzie chciał wymienić za część mojej aktualnej obsady...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Razbory już sprzedane, zostały gurami na których dużo osób się prosi. W końcu, jeżeli mogę, to chyba się zdecyduje na par elliotek. Skoro są podobne do meek, a te mogą być w 140l to i ellioti mogą być. Chyba że się myle? 
Po prostu żadnych ciekawych pielegnic u mnie w okolicy nie ma w dobrych cenach więc nie mam z czego wybierać ;P

A te mi się potwornie podobają
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(27-09-2017, 18:35 PM)kuba4410 napisał(a): Ty masz 11 lat i takie słowa? Szok

Dobrze że zwróciłeś uwagę, też mnie to zastanowiło. Mam syna niemal w tym wieku .

(09-10-2017, 21:40 PM)Zabaaa napisał(a): Razbory już sprzedane, zostały gurami na których dużo osób się prosi. W końcu, jeżeli mogę, to chyba się zdecyduje na par elliotek. Skoro są podobne do meek, a te mogą być w 140l to i ellioti mogą być. Chyba że się myle? 
Po prostu żadnych ciekawych pielegnic u mnie w okolicy nie ma w dobrych cenach więc nie mam z czego wybierać ;P


A te mi się potwornie podobają

Są ładne i chyba powinny dać radę.
A co do wyboru napisz skąd jesteś.
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Nie no w sumie jest spory wybór, tylko że bardziej chodzi o wybór do mojego akwarium. Ryby na olx które mam tam dostępne to Pawiookie, Diamentowe, Cytrynowe, Salvini itp, więc nie ma pielęgnic do mojego litrażu, a najblizej do niego są właśnie Elliota. Przynajmniej mam takie wrażenie. Jestem z Wrocka, ale nie mogę brać od hodowli z np Oleśnicy, bo jako iż jestem mały to nie mam możliwości dojazdu ;P
kuba4410 napisał(a): napisał(a):Ty masz 11 lat i takie słowa? [Obrazek: szok.gif]

Dobrze że zwróciłeś uwagę, też mnie to zastanowiło. Mam syna niemal w tym wieku .




Co do tego to po prostu wkurzony byłem na siebie za pałkę z pszyrki :"(

Tak wgl to w naszym wieku, w szkołach takie słownictwo to normalka Wink Tak tylko powiem dla Pana, żeby Pan wiedział, bo u mnie, i w sąsiednich szkołach, jak nie w całym mieście dzieci mówią takie rzeczy. oczywiście bez obecności rodzica Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Ja mogę polecić parę akar błękitnych. Wg mnie poziom ich agresji jest duży tylko w stosunku do swego gatunku podczas tarła. Są mniejsze od elliotek i meek. W 100 cm baniaku dadzą spokojnie radę, a i można dodać im kilka sztuk kąsaczy. Jeśli Ci się nie śpieszy mam młodzież która niedługo będzie na sprzedaż.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
no zobaczymy, bo ja chciałem akwarium total cichlidae bez kąsaczy itp. Dlatego najbardziej chciałem jakies np 2 parki żeby też za pusto nie było, a widziałem na innym forum jak chłopak miał 2 pary elliot i nawet go nie obrażali za obsadę a chwalili jakie to te ryby są piękne. Dlatego chcę coś podobnego tylko nie wiem czy takie coś wypali.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Z mojego doświadczenia - 2 pary akar błękitnych w 300l się nie mogły dogadać. Starsza para mimo, że miała swój rewir i tak przeganiała młodszą. Eliotow nie miałam, ale też mi się bardzo podobają i w przyszłości chciałabym je mieć, ale w innym baniaku. Wg mnie jak chcesz same pielęgnice to lepiej parę średnich np. akar i parę lub harem pielęgniczek.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
hmmm może własnie tak.  Albo, w sumie, może para Miodowych i do tego z 20/25 tetr czerwonych?  Albo na styk para skalarów i jakaś parka pielegniczek?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
(12-10-2017, 23:03 PM)Zabaaa napisał(a): hmmm może własnie tak.  Albo, w sumie, może para Miodowych i do tego z 20/25 tetr czerwonych?  Albo na styk para skalarów i jakaś parka pielegniczek?
Skalary sobie odpuść..
Wiem, miałem w 100x50x50- teraz mam tam Miodowe i Eliotti po jednej parze z 8 Mieczykami i jest dużo ładniej. Skalar jaki by nie był w 100x40 minus podłoże i pokrywa będzie miał z 5-7cm nad i pod sobą... To nie wygląda dobrze.. Jak "welon w kuli".
Tomek
[250L]Amatitlania nanolutea+Cryptoheros spilurus+Xenotoca doadrioi
[100/200L]Channa
[60L]
[60L]
[60/200L] A. cacatuoides+P. innesi
[50/200L] M. Opercularis
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości