• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [192][Ameryka Południowa] Leśne rozlewisko

#1
1. wym akwa 120/40/40 =192l

2. Oświetlenie to belka t5 54w barwa 6500 i jeden naświetlacz 20w
3. Filtracja opiera się na dwóch kubłach eheim 2215 który wypełniony jest w całości lawą i ceramiką ( biologia) i eheim 2213 wypełniony watą i gąbką ( mechanik ).
4. grzałka 200w
5. parametry wody Gh2 kh 2 czyste RO Ph 6,5
6. za dekoracje robi duży korzeń dębowy.
7. Obsada to apsitogramma cacatuoides wild i F1 w układzie 3+3 i stadko 20szt Nannostomus marginatus.
9. akwarium dopiero nabiera rozpędu ale postanowiłem je juz pokazać, ma być brudno i mrocznie z małym akcentem roślinnym Smile po akwarium porozrzucany jest chrust dębowy i olchowy , liście olchy,dębu i wierzby Smile                                    
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Rewelacja, bardzo klimatycznie urządzone akwarium Smile
Kakadu zostaną w układzie 3+3, czy będzie redukcja?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Bardzo przyjemny baniak. Jak dogadują się 3 samce?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Świetne akwarium, szczególnie ta górka piasku po prawej robi fajne wrażenie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Wygląda jak zatopione drzewo (z liśćmi Wink ). Rogatek Ci się trzyma w "kwasie"? mi szybko marniał, jak przeszłam z kranówki na RO.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Fajny baniak, co to za piasek, znasz źródło?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(26-09-2017, 10:00 AM)caveman napisał(a): Rewelacja, bardzo klimatycznie  urządzone akwarium Smile
Kakadu zostaną w układzie 3+3, czy będzie redukcja?
dzięki Smile myślę o układzie 1+3 dwa samce są bardzo młode ale już zaczynają się stroszyć do samic co nie podoba się dominatorowi Big Grin

(26-09-2017, 10:00 AM)piotrK napisał(a): Bardzo przyjemny baniak. Jak dogadują się 3 samce?

są drobne potyczki, lecz jeden samiec jest 3razy większy od pozostałych dwóch i trzyma młodziki w ryzach , nie ma co ukrywać 3 dorosłe samce w takim baniaku mija się z celem , finalnie zostanie układ 1+3 i dojdzie stadko Corydoras nanus Smile

(26-09-2017, 12:40 PM)kuba4410 napisał(a): Świetne akwarium, szczególnie ta górka piasku po prawej robi fajne wrażenie Wink

dzięki Smile

(26-09-2017, 14:02 PM)Ramirez Dolores napisał(a): Wygląda jak zatopione drzewo (z liśćmi Wink ). Rogatek Ci się trzyma w "kwasie"? mi szybko marniał, jak przeszłam z kranówki na RO.
o dziwo rośnie jak durny , wrzuciłem gałązkę a już oplótł cały korzeń, światła nad baniakiem jest bardzo dużo jak na czarne wody i to chyba mu odpowiada Smile

(26-09-2017, 22:19 PM)ep09 napisał(a): Fajny baniak, co to za piasek, znasz źródło?

piasek do piaskownic z Obi Smile używam go od 3 lat i w sumie on mi najbardziej odpowiada Smile mam jeszcze 4 worki 20kg bo niebawem odpalam nowe szkiełko  , jeśli chcesz to cyknę Ci fotkę opakowania Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(27-09-2017, 04:45 AM)undefined napisał(a):
(26-09-2017, 22:19 PM)ep09 napisał(a): Fajny baniak, co to za piasek, znasz źródło?

piasek do piaskownic z Obi Smile używam go od 3 lat i w sumie on mi najbardziej odpowiada Smile mam jeszcze 4 worki 20kg bo niebawem odpalam nowe szkiełko  , jeśli chcesz to cyknę Ci fotkę opakowania Wink

Czekam na fotkę,Oklasky ciekawe jak długo wytrzymają Ci liście w tej formie, moje tez super wyglądały, a potem niewidzialne stwory je zeżarły...Haha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
zbiorniczek żyje swoim życiem Smile                        
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Nie wiem dlaczemu ale moje kakadu nie sa takie kształtne jak twoje. Płetwa ogonowa u samca na dole zajebista.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości