• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Xenotilapia singularis

#11
Cześć.
Mam pytanie. Gdzie planujesz kupić x.papilo. Bo też bym chętnie małe stadko kupił, ale z tego co się zorientowałem to praktycznie niedostępne. Znalazłem u trzech sprzedawców ale ceny zaczynają się od 250zł za sztukę! Jak dla mnie to lekka przesada więc odpuściłem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Tzn. jeszcze o tym nie myślałem, bo akwarium niegotowe, ale ciągle liczę na jakieś okazje od hodowców (np. takie jakie można znaleźć na archiwum allegro). Z drugiej strony możesz spróbować kupić ryby np. z Niemiec. Na stronie isabi.de odmiana isanga jest za (po przeliczeniu)119zł, ale z przesyłką to pewnie jest mało opłacalne. To samo z Czechami: http://www.tanganika.cz/odchovy/Tanganik...a/1168823/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Czy jakiś moderator mógłby poprawić nazwę wątku na Xenotilapia singularis? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Chyba coś poszło nie tak, ew forum robi mnie w konia bo widzę stary tytuł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(16-10-2017, 19:29 PM)sbc napisał(a): Chyba coś poszło nie tak, ew forum robi mnie w konia bo widzę stary tytuł
Coś poszło nie tak, bylem równie zaskoczony Tongue Teraz powinno być ok.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości