• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Gdzie następny Polish Cichlid Weekend?

#11
"Solistów" i "parowych" wciepie się do jednego domku z przykazem przywiezienia ze sobą materacy, a resztę jakoś logicznie rozpakuje po pozostałych drewniaczkach Wink
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Czyżby temat upadł? Nikt nie ma pomysłów/sprawdzonych miejsc?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Tak się zastanawiam... Jak bardzo cywilizowana musi być miejscówka? Bo tak sobie myślę... Jeśli PCW byłby czterodniowy, to można by w program włączyć spływ kajakami. Dzięki koledze Nantai, mieliśmy możliwość podziwiania uroków rzeki Piławy, to może Nadarzyce nad Piławą? Jedynym miejscem oferującym dostateczną liczbę miejsc wydaje się być Agroturystyka u Stasia
Oczywiście to tylko luźny pomysł i trzeba by sprawdzić to miejsce, ale opis wygląda obiecująco. 
Nadarzyce trochę znam i muszę przyznać, że jest to wyjątkowo urokliwe zadupie. Po ostatnim PCW wiem, że większość czasu spędzamy w swoim towarzystwie i poza sklepem z podstawowym zaopatrzeniem i miejscem gdzie możemy biesiadować bez ograniczeń, niewiele więcej nam potrzeba. Zarzucam temat do rozważenia. Wink
pozdrawiam
Andrzej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Kajakarzy nie cierpię równie bardzo co cyklistów.... Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Ruki zamiast kajakować możesz rzucać w kajakarzy wyzwiskami, każdy ma jakieś hobby Big Grin

Miejscówka wygląda na fajną, podoba mi się. Liczba miejsc też dobra. Podoba mi się.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Ruki to super! Weźmiesz mój aparat i będziesz jeździł wzdłuż trasy na hulajnodze (sorry ale nie lubisz cyklistów) i będziesz robił zdjęcia z brzegu, na spływach zawsze kogoś takiego brakuje. Wink
A teraz serio. Jak już będę mógł jeździć samochodem, to się tam wybiorę i spróbuję zaliczyć nocleg z jakimś posiłkiem, a przy okazji obczaję co i jak.
Ale mam nadzieję, że to nie będzie jedyna propozycja.
pozdrawiam
Andrzej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(02-10-2017, 19:56 PM)duandr napisał(a): Nadarzyce trochę znam i muszę przyznać, że jest to wyjątkowo urokliwe zadupie. 
Dobre. Haha  Zadupie to faktycznie jest, jeden sklep na krzyż. Chociaż kilka kilometrów od wioski (w innej wiosce Brzeźnica) jest market Dino, więc większe zakupy można tam zrobić.
Ale to co nam proponuję okoliczna przyroda jest warte zobaczenia. Piława, okoliczne jeziora, zalewy Nadarzyckie. Takie gatunki ryb jak strzeble potokowe, piekielnice, żółwie błotne, minogi, gąbki słodkowodne i wiele wiele innych. Cały sezon spędziłem właśnie w tamtych miejscach i na pewno będę tam wracał, bo jest kupa rzeczy do zrobienia.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Fajna propozycja ale trzeba uważać bo do Szwecji można dopłynąć Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Witam, przyznam się ,że już wcześniej Piotr zapytał mnie czy nie podjął bym się organizacji następnego PCW. Odpowiedziałem że tak i stąd mój post. Ponieważ pierwsze miesiące po wakacjach są dla mnie dosyć pracowite nie odpowiedziałem wcześniej na pytane gdzie będzie następny PCW.

Mój pomysł to Agroturystyka. Jednak w związku z potrzebą organizacji wszystkiego również na miejscu, chciałbym aby lokalizacja tego miejsca była gdzieś w Wielkopolsce. Pytanie czy taka lokalizacja pasuje ... 

Odpowiedz wydaje się być prosta, jeżeli nikt inny nie podejmie tematu to następny PCW będzie ponownie w zachodniej części Polski..

Chciałbym zrobić tak , daję sobie dwa miesiące ( do końca listopada) na znalezienie miejscówki ( agroturystyka). Jeżeli nie podołam, będzie jeszcze czas na zmianę planów. Jeżeli znajdę - powiadomię o tym wszystkich. Oczywiście termin 2 miesięcy musi być jeszcze zaakceptowany przez Team...

Więc pytanie do Teamu - może tak być ...?

Pozdrawiam
Marcin
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Jasne Marcin, w takim razie czekamy Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości