• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Amazonia Expeditions Peru 2017

#61
Klimat świetny - pewnie łowiłeś wtedy ryby?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
Ostatnio kilkanaście dni spędziłem w Mielnie nad naszym "morzem", kilka metrów od wody, cały czas wiało, może inaczej - ostro napier.... Cały ten czas o takim dźwięku sobie marzyłem - las, ptaki, cykady itd. Mam mega wstręt do ciągle przewalających się fal i nieustającego, niszczącego wiatru. Klimacik na filmie jest dla mnie wyjątkowo kojący Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
https://extranet.kghm.com/web/portalcont...irect=true

Ktoś tutaj chyba się robi sławny Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Brawo Piotr Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
Tatek osoba medialna - piękna promocja akwarystyki. Gratki Piotrek Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
Za..iscie.Ktos sie tym zainteresowal.To nie jest takie latwe ,popularne, a w koncu tanie poleciec do Peru i skupic sie nie na tym z czego ten kraj slynie,ale wprost przeciwnie zrobic.Jade tam gdzie nikt nie jezdzi,ale bede w tym miejscu bo o tym marzylem.Mili moi Panstwo.Szacun i powaga ,za Wasz wyjazd .Z niecierpliwoscia czekam na kolejny numer ezina.Obilo mi sie o uszy,ze marzeniem Taty jest Kostaryka.Bylem ,widzialem,co moge powiedziec?Drogi kraj,ale jakze piekny i roznorodny.Kolumbia i Kostaryka,to 2 moje topy.Chodzi mi po glowie wyjazd w przyszlym roku znow do Kolumbi ,ale tym razem do prowincji Guainia,przy granicy z Wenezuela.Jesli ktos chetny to zapraszam.PiotrK,jesli z ta Kostaryka myslisz zgadajmy sie na priw.pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
Już rok minąl, wzieło mnie na wspominki z wyprawy, przejżałem foty i filmy, postaram się kilka filmów przelać na yt

Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
Świetny klimat. Więcej więcej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
Fajowskie.Jak sie robi takie filmy podwodne?Chodzi mi o sprzet(jesli to nie tajemnica).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
(06-10-2018, 23:14 PM)gustawksp napisał(a): Fajowskie.Jak sie robi takie filmy podwodne?Chodzi mi o sprzet(jesli to nie tajemnica).

Ja mam aparat Olympus TG4 plus stick, nie jest to najlepszy sprzęt, ale pozwala na takie właśnie filmy.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości