• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Amazonia Expeditions Peru 2017

#61
Klimat świetny - pewnie łowiłeś wtedy ryby?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
Ostatnio kilkanaście dni spędziłem w Mielnie nad naszym "morzem", kilka metrów od wody, cały czas wiało, może inaczej - ostro napier.... Cały ten czas o takim dźwięku sobie marzyłem - las, ptaki, cykady itd. Mam mega wstręt do ciągle przewalających się fal i nieustającego, niszczącego wiatru. Klimacik na filmie jest dla mnie wyjątkowo kojący Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
https://extranet.kghm.com/web/portalcont...irect=true

Ktoś tutaj chyba się robi sławny Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Brawo Piotr Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
Tatek osoba medialna - piękna promocja akwarystyki. Gratki Piotrek Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
Za..iscie.Ktos sie tym zainteresowal.To nie jest takie latwe ,popularne, a w koncu tanie poleciec do Peru i skupic sie nie na tym z czego ten kraj slynie,ale wprost przeciwnie zrobic.Jade tam gdzie nikt nie jezdzi,ale bede w tym miejscu bo o tym marzylem.Mili moi Panstwo.Szacun i powaga ,za Wasz wyjazd .Z niecierpliwoscia czekam na kolejny numer ezina.Obilo mi sie o uszy,ze marzeniem Taty jest Kostaryka.Bylem ,widzialem,co moge powiedziec?Drogi kraj,ale jakze piekny i roznorodny.Kolumbia i Kostaryka,to 2 moje topy.Chodzi mi po glowie wyjazd w przyszlym roku znow do Kolumbi ,ale tym razem do prowincji Guainia,przy granicy z Wenezuela.Jesli ktos chetny to zapraszam.PiotrK,jesli z ta Kostaryka myslisz zgadajmy sie na priw.pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
Już rok minąl, wzieło mnie na wspominki z wyprawy, przejżałem foty i filmy, postaram się kilka filmów przelać na yt

Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
Świetny klimat. Więcej więcej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
Fajowskie.Jak sie robi takie filmy podwodne?Chodzi mi o sprzet(jesli to nie tajemnica).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
(06-10-2018, 23:14 PM)gustawksp napisał(a): Fajowskie.Jak sie robi takie filmy podwodne?Chodzi mi o sprzet(jesli to nie tajemnica).

Ja mam aparat Olympus TG4 plus stick, nie jest to najlepszy sprzęt, ale pozwala na takie właśnie filmy.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości