• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nowe CA

#11
Pietrek a L-340 dadzą radę?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(19-09-2017, 18:02 PM)piotrK napisał(a): tajes, ładna parka. Od kogo jeśli można spytać?

(19-09-2017, 18:11 PM)robertwawa napisał(a): Od Discus  z Radzymińskiej  Smile. Korci mnie jeszcze wpuścić parę miodowych i obserwować czy się dogadają a jak nie to zostaną tylko nano.
Piotrze,całkiem prawdopodobne że to mogą być Twoje nano (lub ich potomstwo) które wysyłałeś nam rok temu do Warszawy.Ktoś je chyba oddał w zamian za inne ryby bo często je w Discusie widziałem ale nie były dotąd na sprzedaż.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(19-09-2017, 23:30 PM)kukula napisał(a):
(19-09-2017, 18:02 PM)piotrK napisał(a): tajes, ładna parka. Od kogo jeśli można spytać?

(19-09-2017, 18:11 PM)robertwawa napisał(a): Od Discus  z Radzymińskiej  Smile. Korci mnie jeszcze wpuścić parę miodowych i obserwować czy się dogadają a jak nie to zostaną tylko nano.
Piotrze,całkiem prawdopodobne że to mogą być Twoje nano (lub ich potomstwo) które wysyłałeś nam rok temu do Warszawy.Ktoś je chyba oddał w zamian za inne ryby bo często je w Discusie widziałem ale nie były dotąd na sprzedaż.
Ja też to potwierdzę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
To tym bardziej się ciesze Smile Co do zbrojników to nie mam doświadczenia ale słabo je widzę przy centralsach które lubią kryjówki. Krzywdy im nie zrobią ale żadna strona nie będzie zadowolona.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Faktycznie jakiś czas chodziłem i trułem głowę żeby mi sprzedali Smile. Mają jeszcze Myrnae całkiem fajne. A teraz szybkie pytanie samiec zaczyna być dość ostry do samicy mam takiego "pomysła" (jeżeli źle myślę to poprawcie) co by kupić jeszcze jakąś parę pielęgnic żeby zainteresowanie dodatkową parą scaliło nano? Tylko pytanie jaką parę pielęgnic?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(20-09-2017, 18:56 PM)robertwawa napisał(a): ...Mają jeszcze Myrnae całkiem fajne... Tylko pytanie jaką parę pielęgnic?
Jak kto jaką,myrnae...A jak myrane to tylko ode mnie,bo mam przepiękną parkę która pływa z nanoRotfl.Tanio oddamBoisie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Hmmm dadzą radę w 200l?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Fakt,kukula ma piękne myrnae bo ode mnie:-)Dwie parki powinny dać radę ale podczas tarła może być ciężko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Cholerka spróbuję zrobić granicę może się uda a jak nie to jedną parę oddam. No dobra to chcę się pozbyć parki? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Ja :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości