• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [576] Ameryka południowa

#31
będziesz sprzedawał kakadu? największe 2 sztuki podrostków to para. może wymiana?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Jak podrosną na tyle żebym umiał je rozróżnić to jestem za.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Dopieczone w końcu tak jak chciałem Haha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Zawsze czekam na twoje aktualki i ta chyba spełniła moje oczekiwania w 100% tach. Gratuluje przepięknego baniaka Smile tak trzymaj.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Jak dla mnie jeden z top 5 baniaków na forum. Wielkie brawa za szkło i obsadę. ZazdraszczamSmile.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Dzięki Chopaki Wink
Od dłuższego czasu mój 6 letni syn mnie męczy o to żebym kupił neony bo strasznie mu się podobają. Staram się go przekonać na bardziej ławicowe pstrążenice lecz jest nieugięty. Liczę się z jego zdaniem bo też bardzo dużo czasu spędza przed akwa no i pomaga mi zawsze zbierać liście, szyszki i korzenie. Jak sprzedałem skalary pod jego nieobecność to po powrocie do domu się rozpłakał - tak był do nich przywiązany. 
Jak myślicie w BW lepiej będzie się prezentować neon czerwony czy simulans? I jaka ilość 40? 50?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Boję się, że czerwony rozpocznie polowanie na narybek. A simulansy wyglądają bardzo delikatnie, powinny lepiej pasować do wystroju.
Pozdrawiam Smile
Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Mpaw ma świetne neony z Peru!!! Bierz i się nie zastanawiaj ... Młody bedzie w siódmym niebie. a one idealnie pasuja do barlowi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Simulans jest chyba za mały, samce pielęgniczek będą na nie polować. U mnie po wpuszczeniu małych czerwonych samiec kakadu sobie ucztę chciał zrobić.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
(01-02-2018, 12:41 PM)tatakuby napisał(a): Mpaw ma świetne neony z Peru!!! Bierz i się nie zastanawiaj ... Młody bedzie w siódmym niebie. a one idealnie pasuja do barlowi.

Tyle że Mpaw ma tylko innesa które najmniej mi się podobają ,  hmm pomyślę jeszcze i przedyskutuje z synkiem  ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości