• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dyskusja o filtrze RO

#6
(08-10-2017, 21:01 PM)Qbek napisał(a): Chcialbym cos napisac ale jak czytam takie bzdety to staje sie bezradny i do glowy przychodza mi tylko nie cenzuralne slowa... Wiec nie bede sie udzielal
[color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-primary-text-color))]How to KILL your Plants slowly Using ONLY RO water in a Planted Aquarium[/color]
Rozumie i tak dobrze dedukujesz ja osobiscie mozna powiedziec jestem zielony. To ze trzymam mniej popularne ryby od mieczykow nie robi ze mnie jakiegos akwarysty. To samo z roslinami ktorych nigdy nie trzymalem dla samych roslin. W mojej odpowiedzi tylko chcialem zwrocic uwage ze ludzie w filmach postach na forach rozne rzeczy wygaduja. Ogladalem film czlowieka ktory na wszelkie problemy akwarium zaleca filtracje pomiedzy 20 a 30 krotnosc poj zbiornika i tylko z tym wg niego wiaze jakies tam swoje sukcesy,inny znowu twierdzil ze przerybienie u niego wplywa tylko lepiej na rozwoj bakteri i dlatego ma taka czysta wode itp. Ten udowadnia ze woda RO zabija rosliny . Zaznaczylem nie znam az tak dobrze angielskiego i nie wszystko do konca rozumialem co gosc mowil ale nie wydaje mi sie aby sama woda RO zabijala rosliny , Trzeba czytac ogladac sluchac uczyc sie i tyle w temacie. No chyba ze masz podobne zdanie do goscia z filmu to nawet w niecenzuralnych slowach moglo by byc ciekawe.Angel
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Dyskusja o filtrze RO - przez Ramirez Dolores - 23-08-2017, 09:49 AM
RE: Dyskusja o filtrze RO - przez Rivulatus darek - 08-10-2017, 15:05 PM
RE: Dyskusja o filtrze RO - przez dzikakuna - 08-10-2017, 18:03 PM
RE: Dyskusja o filtrze RO - przez Rivulatus darek - 08-10-2017, 20:56 PM
RE: Dyskusja o filtrze RO - przez Qbek - 08-10-2017, 21:01 PM
RE: Dyskusja o filtrze RO - przez Rivulatus darek - 09-10-2017, 01:11 AM
RE: Dyskusja o filtrze RO - przez Qbek - 09-10-2017, 11:29 AM
RE: Dyskusja o filtrze RO - przez Rivulatus darek - 09-10-2017, 18:14 PM
RE: Dyskusja o filtrze RO - przez Ramirez Dolores - 09-10-2017, 20:21 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości