Odpowiedz 
Paretroplus nourissati
Wczoraj, 21:13 PM
RE: Paretroplus nourissati
(Wczoraj 21:03 PM)duchu napisał(a):  Mam wrażenie że te ryby się chcą opierać o przedmioty
Chciałeś napisać "ocierać się" jak sądzę . Tak, po zmianie miejsca Paretroplusy dość często przez kilka dni ocierają się, szczególnie gdy są bardzo małe. Prawdopodobnie jest to związane z różnicami w składzie wody a co ważniejsze z różnicami w składzie mikroflory zasiedlającej akwaria.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Wczoraj, 21:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 21:48 PM przez duchu.)
Czyli śluzują?
Czyli podstawowe testy nie wyjaśnią ocierania się rybciów?
Dzisiaj, 09:19 AM
Ciekawe, że narybek jest "pasiasty", by potem zrobić się blady, a jako dorosła ryba znowu dostają pasów Smile Proszę wrzucaj filmy co jakiś czas żebyśmy mogli zobaczyć jak zmieniają ubarwienie. Mam nadzieję że ten gatunek (jak i damii) uda się rozmnożyć bez odbierania młodych rodzicom.

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

GSA.org.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dzisiaj, 13:34 PM
(Wczoraj 21:22 PM)duchu napisał(a):  Czyli śluzują?
Czyli podstawowe testy nie wyjaśnią ocierania się rybciów?
Nie śluzują  , podstawowe testy wody nie wyjaśnią przyczyny ( podstawowe parametry praktycznie takie same jak wody w której przebywały). Same minie za kilka dni.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe