Odpowiedz 
Szybkie oddychanie u Apistogramma sp. Abacaxis
01-08-2017, 12:17 PM
RE: Szybkie oddychanie u Apistogramma sp. Abacaxis
Ok, znalazłem kostkę do napowietrzania-dzisiaj kupię kropelkę i dodam kolejny zaworek na rurze od pompy, żebym mógł ją podłączyć. Wieczorem zobaczę co z tego będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 00:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2017 00:49 AM przez Papja.)
Napowietrzanie nie poskutkowało w bardzo widoczny sposób. Po poradzie od Wet-Aqua postanowiłem leczyć na mimo wszystko najbardziej prawdopodobny problem, patrząc na objawy- pasożyty skrzelowe i podać MLP. Jeżeli to nie pomoże, to ryby jadą na sekcję, żeby dowiedzieć się co im dolega.
08-08-2017, 20:20 PM
I jak tam?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-08-2017, 20:49 PM
MLP nie pomogło w wyraźny sposób. W jak najblizszym czasie ryby trafią na sekcję, żebym był pewny co to jest.
Dzisiaj, 13:23 PM
ja mam identyczny problem ale tylko w jednym baniaku , żadnych innych objawów tylko szybkie oddychanie .. nie wiem czym to jest spowodowane , zbiornik jest dość świeży bo ma miesiąc ale no3 spadło do 0 jak wpuszczałem ryby ..  a co tam z Twoimi ? wiesz już czym to było spowodowane ?
Dzisiaj, 13:58 PM
Nie jeszcze nie wiem, ryby jak tylko będzie możliwość złapania się "czasowo" trafią na sekcję, żebym wiedział o co chodzi.
Obecnie staram się im trzymać jak najlepsze warunki i o ile trochę wolniej oddychaja, to dalej jest to ewidentnie widoczne.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe