• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jaki to glon?

#1
Witam, proszę o identyfikację co to za glony... Niedawno zwalczyłem sinice chemicleanem i po nich pojawiły się te.. Parametry wody ok. Chodzi mi tylko o identyfikację i ew jak je usunąć? Baniak 450l, 160W T5            
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Dalej sinice.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Po czym wnosisz, że yo znów sinice? Sinice wyglądały inaczej...    
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
No ciekawe po czym wnoszę. 

Może klikniesz sobie w link: SINICE i sprawdzisz sam?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
No właśnie, popatrz dobrze. Wrzuciłem foto sinic jakie miałem, miały inny kolor i budowę. Popatrz dobrze. Temat zamknięty to rhizoclonium.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Niestety mylisz się, ale i tak fajne jest to, że zadajesz pytanie, po czym sam sobie (mimo że błędnie) odpowiadasz.  Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Odpowiadam, bo się dowiedziałem co to za glon. A Ty, bez argumentów upierasz się przy swoim. Napisz co jak i dlaczego, a nie ja wiem i tyle. Takich ludzi powinni banować za sianie zamętu i niewiedzy. Wrzuciłem dla porównania swoje zdjęcie sinic, a dostaję link z galerii google i odp mylisz się, brawo znawco, to forum takich potrzebuję. Ale tyle z mojego poirytowania. Moderator może zamknąć i usunąć temat. Polecam forum malawi, szczególnie kilku forumowiczów co wyjaśnia od a do z co i jak. Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(09-07-2017, 15:53 PM)Static86 napisał(a): No właśnie, popatrz dobrze. Wrzuciłem foto sinic jakie miałem, miały inny kolor i budowę. Popatrz dobrze. Temat zamknięty to rhizoclonium.
Dzięki za identyfikację. Też mam problem z tym glonem. Tylko że u mnie nitki są dużo dłuższe. Teraz wiem z kim walczę.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości