Odpowiedz 
Obsada 200l
10-07-2017, 21:25 PM
RE: Obsada 200l
Jak chcesz mieczyki/molinezje czy inne zwinniki to wpuszczaj je najpierw i daj im szansę na poznanie akwarium. Potem wpuść grupę młodych zebr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 18:34 PM
RE: Obsada 200l
Witam, postanowiłem odkopać temat jako, że dopiero kilka dni temu "restart" stał się faktem, grupka moich wcześniejszych podopiecznych znalazła nowego właściciela. W międzyczasie niestety kubełek hw-302 odszedł z tego świata (ułamały się zatrzaski przy zaczepach węży - zaczął przeciekać)

Mam o to kilka pytań

1) czy dla kilku ryb ( docelowo parki) centralsów wystarczy filtracja z samego Aquaela FAN3? Czy jednak zakup nowego kubełka będzie nieunikniony? 
2*) - jeśli tak, to jaki filtr kubełkowy byście polecili tak do 250 zł? Nie chciałbym znowu pakować się w chińszczyznę.
3) Czy dla akar błękitnych odpowiednie będą parametry mojej wody (podane na 1 stronie wątku), bo to w sumie to podchodzą już one pod amerykę południową...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe