• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Wiosenne przebudzenie - tym razem z kamerą na lądzie ;)

#1
Video 
Chciałem Wam przedstawić film jaki ostatnio popełniłem. Powstał on całkiem przypadkowo. Na początku miał to być krótki, dwu minutowy wstęp do filmu o pijawkach. Z dnia na dzień materiału było coraz więcej i postanowiłem zrobić coś innego niż zwykle. 
Oczywiście zostaje w swoich ulubionych klimatach, czyli w podglądaniu naszych przyjaciół z polskich wód, a ten film traktuje jako kolejną fajną przygodę.


 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Rewelka. Dzięki za wszystko co robisz - bardzo ciekawie się Twoją pracę ogląda.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
W pełnometrażową produkcję idziesz. Jestem pod wrażaniem.
Gratuluję zdolności i zazdroszczę zapału.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Świetna robota. Nawet Twoje nazwisko się z tym wszystkim ładnie komponuje Smile
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Zawsze byłem ciekawy ile cierpliwości (wytrwałości) trzeba mieć aby móc sfilmować takie akcje zwierząt. Gratulacje, bardzo ładne dzieło.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Już komentowałem na FB bo PiotreK wrzucił ale jestem pod wrażeniem. Jedyne co mi nie pasuje do pełnej profeski to lektor - słuchałem na słuchawkach i w momentach kiedy włącza się narrator słychać dodatkowe szumy, po za tym potrzebny ktoś z wyraźniejszą dykcją Wink

Tak czy inaczej szacun!!!
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Z jakością lektora tak, wiem, zdarzają się szumy. Przyczyną jest to, że głos był nagrywany na smartfona, na zapleczu, w miejscu mojej pracy. Szykuje się zakup mikrofonu. Wink

Co do samego lektora, to nie znam niestety innej osoby w moich okolicach, która by miała ciekawiej brzmiący głos.
Może ktoś by chciał mnie wspomóc w następnych produkcjach? Wink

Dzięki za opinie, są bardzo pomocne dla mnie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ja Cię chętnie wspomogę. Mam mikrofon pojemnościowy, dobrą kartę muzyczną... rapsy się kiedyś nagrywało Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości