• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Altum Peru

#21
(26-06-2017, 09:56 AM)cichy24pl napisał(a): Zapowiadają się wyśmienicie. Dbaj o nie a nie pożałujesz.

Dbać o nie będę na pewno. Przejechały kawał polski bo z okolic Białegostoku. Ale moim zdziwieniu w świetnej formie.
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Odp. Jakości ryba da radę. Bez problemu nawet do 2 dób. 
Sturisomy wysyłam po polsce,  rośliny, ślimaki też,  parę razy, zdarzyło się że świeżo wykluty pixel na roślinie, praktycznie bez wody dotarł do kogoś gratis. 
Na czas transportu - przeżycie wysyłki biorę na siebie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(26-06-2017, 07:21 AM)tatakuby napisał(a): Mają potencjał. Piękne wysokie. 
Dwa razy dziennie serduszko wołowe i będą piękne Wink
Taki żarcik :p

Łojciec nie przesadzaj z tym serduszkiem, drób też jest ważny w diecie Wink także rano serduszko wolowe a wieczorkiem pierś z kurczaka Tongue Wink 
Tez żarcikBig Grin

Krzychu faktycznie ladne sztuki Big Grin wiec dbaj o nie. Widze ze apisto tez rosna dosc ladnie. Jak bede bardziej czasowy to wpraszam sie na ogledzinySmile
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(29-06-2017, 00:36 AM)Qbek napisał(a):
(26-06-2017, 07:21 AM)tatakuby napisał(a): Mają potencjał. Piękne wysokie. 
Dwa razy dziennie serduszko wołowe i będą piękne Wink
Taki żarcik :p

Łojciec nie przesadzaj z tym serduszkiem, drób też jest ważny w diecie Wink także rano serduszko wolowe a wieczorkiem pierś z kurczaka Tongue Wink 
Tez żarcikBig Grin

Krzychu faktycznie ladne sztuki Big Grin wiec dbaj o nie. Widze ze apisto tez rosna dosc ladnie. Jak bede bardziej czasowy to wpraszam sie na ogledzinySmile

Niema problemu. Zapraszam.
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Mam do was pytanie mam pięć tych Peru jeden z nich od początku prawie nic nie je. Jest strasznie chudy. Ale oprócz tego że jest trochę osowiały zachowuje się normalnie. Może to być spowodowane jakimś pasożytem układu pokarmowego? Reszta zjada wszystko i rośnie ładnie. Proszę o pomoc.
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Najprawdopodobniej wiciowce:/ ale jak już nie sra bo nie ma czym to nie zobaczysz czy kupa jest śluzowata. Odłów go i odrobacz, choć nie wiem czy nie jest już za późno.
Obserwuj pozostałe ryby. Jak trzeba będzie to odrobacz całe stado w zbiorniku głównym.
Ogranicz białko w diecie. Podawaj więcej pokarmów roślinnych. Z mrożonek podawaj na razie tylko wodzienia.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
(27-07-2017, 08:04 AM)dzikakuna napisał(a): Najprawdopodobniej wiciowce:/ ale jak już nie sra bo nie ma czym to nie zobaczysz czy kupa jest śluzowata. Odłów go i odrobacz, choć nie wiem czy nie jest już za późno.
Obserwuj pozostałe ryby. Jak trzeba będzie to odrobacz całe stado w zbiorniku głównym.
Ogranicz białko w diecie. Podawaj więcej pokarmów roślinnych. Z mrożonek podawaj na razie tylko wodzienia.

A czym go odrobaczyć? Dzięki za pomoc
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Temat wałkowany wieloktronie
https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=...t=wiciowce
https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=...l#pid99727
https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=...l#pid97561
https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=...l#pid71085
jak pogrzebiesz to znajdziesz pewnie o wiele więcej...
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
A ja bym był ostrożny w takich wnioskach. Być może po prostu ten jeden jest w jakiś sposób odrzucony od stada. Miałem peruwianki i wiem że miałem takiego jednego osobnika , tak samo miałem wśród stadka pawiookich , jedna z ryb była dużo mniejsza , rzadko jadła ze wszystkimi ale żyła normalnie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
(27-07-2017, 22:37 PM)tatakuby napisał(a): A ja bym był ostrożny w takich wnioskach. Być może po prostu ten jeden jest w jakiś sposób odrzucony od stada. Miałem peruwianki i wiem że miałem takiego jednego osobnika , tak samo miałem wśród stadka pawiookich , jedna z ryb była dużo mniejsza , rzadko jadła ze wszystkimi ale żyła normalnie.

No właśnie żyje już u mnie 1.5 miesiąca więc myślę że coś je. No zobaczymy czy będzie się chował czy padnie wydaje mi się też że ostatnio zrobił się bardziej aktywny. Ale to czas pokaże.
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości