Odpowiedz 
Przejście na "poważniejsze" pokarmy suche
14-03-2019, 11:06 AM
RE: Przejście na "poważniejsze" pokarmy suche
Nie no umówmy się - Tropical SoftLine to zupełnie inna bajka niż te starsze zwykłe linie Tropicala. To świetny pokarm. Cena też niestety inna bajka Smile ale coś za coś.

Joey ostatnio zachwalał NorthFin i mówił że tym karmi pomimo że go nie sponsorują go i kupuje od nich za kasę:
https://www.youtube.com/watch?v=U_GFu82JjZA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 12:13 PM
Stosowałem SoftLine, więc umówmy się że wiem co nie co. Wink Szałowy nie jest, średniak, a nie górna półka. Wysoka cena SoftLine to pokłosie wydatków marketingowych, a nie składu. Wink

O NorthFinie trochę już na forum było, pokarm ten mnie nie przekonał- takie znacznie droższe Hikari, bo też pęcznieje i trzeba moczyć.

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 24 gatunków ryb, z czego pielęgnic 12

pozdrawiam, Łukasz
14-03-2019, 12:21 PM
Ja również stosowałem serię SoftLine Tropicala i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć jednak wielkiego wrażenia na mnie też nie zrobił dlatego też spróbuję czegoś nowego:-)Zamówiłem Naturefood.
14-03-2019, 13:29 PM
Spróbujcie tego liofilizowanego kalanusa Wink zwłaszcza u narybku. Brzuszki pomarańczowe jak po wylęgu solowca.
15-03-2019, 16:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2019 16:51 PM przez schmeichel.)
Oto i dotarł. Biorę się za testowanie. Planuję następny zakup: Naturefood Supreme Artemia czy lepiej wybrać coś innego od Naturefood? Co myślicie o D-allio Tropicala?

Załączone pliki Miniatury

15-03-2019, 22:21 PM
Mialem sie nie udzielac w tym watku ale skrobne pare slow

Artemia supreme od NF - u mnie bazowy pokarm w rozmiarze L ktorego polecam bo z latwoscia sie kruszy Wink
Nie ma fiszy ktora przeszlaby obojetnie obok niego 
Wydajny bo nie sa potrzebne duze porcje 

Polecam tez supreme diskus L - nie mam paletek ale wszystko co w moich baniakach lubi miesne pokarmy szama go z radoscia

Na marginesie staram sie na maxa urozmaicac czyli nie siegam po produkty tylko jednego producenta gdzie powszechna praktyka sa czesci wspolne roznych pokarmow

W moim pudelku z pokarmami znajda sie produkty od 7 producentow
17-03-2019, 02:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2019 02:17 AM przez MaciOS.)
ostatnio kupiłem i szczerze już mogę polecić "miękkie" pokarmy od Naturefood:
- Supreme Kristall (miękki ale można dodatkowo namoczyć)
- Supreme Diskus [font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif](miękki ale można dodatkowo namoczyć)[/font]
- Supreme Artemia ( mięciutki, bez namaczania ;-) )

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Tropical SoftLine America (sinking sticks - miękki, bez namaczania) - pomimo różnych opinii imho warto go posiadać, widać po czerwonych odchodach, że chyba nie tak przyswajalny jak [font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Naturefood ale moje ryby za nim szaleją okrutnie, polecam.[/font][/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Po sukcesie "[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]SoftLine America" kupiłem "Pro Defence" z probiotykiem i po kilku porcjach odstawiłem ... jeden z moich Geophagus stracił apetyt a inny zrobił się strachliwy...dziwny przypadek, nie wiem co ten [font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]probiotyk zrobił im w bebechach ale trochę mnie to przeraziło i już zamierzam eksperymentować dalej z tym pokarmem.[/font][/font][/font][/font]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe