• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [190]Wiśniówki laetacara dorsigera

#11
                   
Musze sobie jakiś aparat załatwić bo słabo to wygląda telefonem.film jeszcze jako tako ale foty...
dzięki Piotr za dobry program.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Pytanko.czy moje akarki uznaja krewetki za pokarm?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Podziękują Ci za urozmaicenie diety! Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Trochę popykałem takie tam.maluchy głodne nonstop i niechce ich przekarmiac bo zawsze coś w tym akwa jest do zjedzenia.
kirysy sie wytarły ale akarki są widzę specjalistami w wyjadania tego typu pokarmu(odrazu go znajduja)udało mi się oderwać jeden listek na którym jest ikra kirysów i siedzi to w moim prowizorycznym kotniku zrobionym z dna butelki 5l zawieszonym na obudowie akwa.chce tylko zobaczyć czy to się wykluje.no i wyciołem prawie całkowicie ludwigie bo mało co widziałem w akwa Uoeee
Kilka fotek:
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Akarki rosną mają się dobrze.fajnie zmieniają ubarwienie w zależności od nastroju.Doszło 5 żałobniczek bo wyczytałem że pochodzą z tego samego miejsca co Akary.efekt jest taki że akary raźniej brykają po akwarium.
Żałobniczki to ryba która miałem 20 lat temu.wspomnienia wracaja Blush ogólnie fajna rybcia.
   
   
   
   
Nie mogę się doczekać godowego ubarwienia "wisieniek"
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Gratuluje efektu koncowego. Dorsigery faktycznie czuja sie dobrze w tym polaczeniu korzeni i roslin. Wisniowki zawsze byly moim number 1 na fish liscie takze bede dogladal twojego tematu, a w przyszlosci pewnie do nich wroce Smile
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Ciekaw jestem jak będzie wyglądała sytuacja ze stabilnością par.samce beda latać od samicy do samicy czy może bardziej stale zwiazki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Ja miałem lekki mix Laetacar, ale na początku wyglądało to tak, że wszystko było płynne, zmieniały się pary, ale jak się dobrały, to się trzymały, aż do... wprowadzenia do zbiornika nowej ryby. I zaczynało się od początku.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Wisienki rosną Usmiech
Obserwuje ciekawe zachowania takie jak rozgrzebywanie syfu na dnie szybkimi ruchami ciała a później skubanie czegoś co tam wyleciało,przenoszenie małych kawałków liści,wyciąganie małych ślimaków z muszli itp.
Nowy dom znalazły dwa glonki,oczywiście blondyn został Tongue i kilka gupików się uchowało.

kilka fotek z dzisiejszej sesji.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Fajne u-bootySmile
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości