• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kolumbia nieakwarystycznie

#81
Śmiem przypomnieć, że do wylotu zostało tylko(aż) 34 dni.Zaluje że wcześniej się nie zgadalismy. Jeśli tylko byście mieli chęć przytulić jeszcze kogoś to ja na stowe.Ale za późno 7 września ja w.odwrotnym kierunku. Do Polski. Też jestem podjarany. Ale jeszcze nie umieramy. Może kiedyś się ugadamy co do wyprawyRotflZapomnialem powiedzieć. Nie bierzcie jeansów. Miejscowi w nich pomykaja, ale nie są dobre na tamten klimat.Raz są ciężkie, dwa jak się zmocza to długo schna, trzy można się odparzyc. Nie polecam. Przejściówki weźcie, gdyż prawie na bank będą gniazdka USA. Wszędzie gdzie byłem takie mieli. PiotrK .dziekuje, a Ty juz wiesz za co.Macie pytania,pytajcie o wszystko. Jeśli tylko będę mógł pomóc jestem do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odzew
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#82
Mili Panstwo.Jutro wyjazd do Kolumbi.Laduje w Medellin,powrot z Bogoty.Bede krocej niz ostatnio,ale jade z zona.Prawie 3 tygodnie,trzymajcie kciuki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#83
Trzymam kciukersy!!! I już nie mogę doczekać się relacji Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#84
Szczęśliwej podróży i powrotu.
Czekamy na foty, także te podwodne Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#85
(13-02-2018, 05:29 AM)tatakuby napisał(a): I już nie mogę doczekać się relacji Smile
x2

¡Buen viaje!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#86
Czesc wszystkim.Zrobilismy objazdowke moim starym szlakiem.Z Medellin do Capurgany,z powrotem przez Acandi, Medellin,Salento do Bogoty. We wtorek rano lecimy do Puerto Inirida.Troche kosztowały bilety lotnicze,ale raz się żyje .Zobaczymy co tam słychać. Pozdrawiam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#87
Puerto Inirida wspaniale ulokowane miasteczko. Czekam na zdjecia rzeki Smile 
Jak bys miał pod ręką podbierak to gdzies tam zaciągnij i zobacz co wpadnie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#88
Pewnie crenie Inirida III Heart Wink
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#89
Gustaw wróciłeś już? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#90
Tak,już jestem .Wróciłem w niedzielę w nocy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości