• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: czy 2 gatunki apisto w 112l da rade?

#1
Witam, jestem początkującym akwarystą,jeżeli chodzi o apistogramy.
Mam 1 samca i 2 samiczki kakadu w 112l,i jestem zachwycony tymi rybami.Akwarium prowadzę w sposób ,,ala,,black water.W akwa mam dużo korzeni i liści.A moje pytanie brzmi -czy mógłbym dokupić 1 samiec +2 samiczki agassizi?Czy taki zestaw w akwa 112l by funkcjonował?Czyli 2 gatunki -6 ryb.oczywiście mam dodatkowo 6 kirysków spiżowych i zbrojnika niebieskiego czy inaczej pospolitego.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Hej. Jak na taki baniak to myślę że w obsadzie masz już komplet. Wiedz że kakadu nie należą do grupy najmniejszych apistogramma więc taka 112-tka tylko dla nich będzie w sam raz.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Za niedlugo sam sie przekonasz ze takie akwarium to dla nich przyciasna kawalerka - jak dwie samice beda mialy ikre to reszta ryb bedzie porozstawiana po kątach. Jezeli chcesz troche zagescic w akwarium to mozesz sprawic sobie jakas lawice ryb z rodzaju kasaczowatych od malych neonow jakies wieksze  tetry.
Jezeli w przyszlosci bedziesz planowal a.agasizi to one mimo roznych opini takze rosna do pokaznych rozmiarow i potrzebuja akwarium o dlugosci przynajmniej 80 cm
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ok,dzięki za rade. Zostawię ten harem 1 +2  a dodatkowo kupie tak z 12 neonów inessa .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości