• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: zwinięte pletwy

#11
Z MLP nie jest tak jak pisze.... Dawka zalecana jest dla ryb w oczkach i tym nic nie zrobisz nawrót masz gwarantowany, z przywrami się męczyłem z 4 miesiące najmarniej......

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
I jak się sprawa ma?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
uaupesi wszystkie padły, w 300l z kakadu dwa osobniki wyraźnie inaczej się zachowują.. jutro zaczynam kuracje z MLP. a mam pytanie, MLP można dawać w akwa z kiryskami ? bo na Capicaps-T było napisane że nie wolno lać do Akwa z kirychami
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
MLP z moimi kiryskami karłowatymi nic złego nie zrobiło.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
to dobrze wiedzieć , bo w jednym baniaku mam 15pigmejków . Papja Ty leczyłeś MLP apisto ? jakie mialeś objawy ? wyleczyłeś ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Tak, leczyłem apisto- objawy typowe jak dla przywr, szybkie oddychanie, zwiększona ilość śluzu. Generalnie pomogło, zrobiłem tak jak jest napisane- 1, 3 dzień dodaje dawkę, potem powtórka po tygodniu- 11 i 13 dzień kolejna dawka.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Leczenie na przywry (MLP) idzie w dobrym kierunku, część ryb odzyskuje wigor, lecz cześć już była tak osłabiona z racji tego że lek miałem trochę z opóźnieniem .. dwa osobniki leżą na dnie , brzuchy rozdęte .. brak apetytu.. powykręcane i powyginane , pewnie wdały się wiciowce, które w tak słabym organizmie  rozwijają się błyskawicznie .. czeka mnie trochę rewolucji  akwarystycznych i odkażania zbiorników , ale w  weekend napiszę coś więcej,  w pracy od rana do późnego popołudnia a przy zbiornikach też jest trochę roboty Wink zdj jednego z najpiękniejszych moich młodzików F1 kakadu , który jest już na wykończeniu    
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości