Odpowiedz 
Różności
04-05-2017, 14:39 PM
RE: Różności
(04-05-2017 14:20 PM)tatakuby napisał(a):  
(04-05-2017 14:10 PM)fazi_poz napisał(a):  Łojciec - ja się absolutnie nie wzbraniam Big Grin
Takiej odpowiedzi oczekiwałem Haha
Na PW redaktor naczelny naszej gazety dogada szczegóły Papa

Swoją drogą pisałem w ostatnich dniach jakiś tam artykuł i naprawdę sprawiło mi to wiele frajdy , szczególnie przeszukiwanie neta i poszukiwanie ciekawych informacji. 
Polecam każdemu spróbować coś napisać Smile
Mój Ty głogowski Koningsie Smile, ale wkręciłeś ładnie Fazi_poz'a w artykulik dla naszego e-zinku. Majstersztyk.
fazi_poz trzymam kciuki Smile

Krzysiek

[Obrazek: attachment.php?aid=28663]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2018, 16:52 PM
A to znalazłem ciekawego linka, człowiek nawet nie wie jaką ma relację z akwariumSmile

Dość wyrafinowane, ale żeby dać posmak: "The relationship and quality of experiencing between human-beings and their aquariums and consequently their fish is of an extremely complex nature and is altogether highly charged with emotions."

I link poniżej

http://www.aow-bonn.de/www/wir/bergler/f...onship.pdf
11-01-2018, 21:50 PM
Ło jasny gwint, jak tyś to znalazł? Normalnie czuję się bardziej filozofem mając akwarium Big Grin

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

GSA.org.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2018, 22:33 PM
(11-01-2018 21:50 PM)piotrK napisał(a):  Ło jasny gwint, jak tyś to znalazł? Normalnie czuję się bardziej filozofem mając akwarium Big Grin

Sam nie wiem, wyskoczylo w googluSmile ale mocneSmile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe